Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen felültöltős mosógépek...

Milyen felültöltős mosógépek vannak, amiknek az alap programja max. Töltettel kb. egy óra alatt végigfut?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézelődjél és amelyik tetszik annak keress rá a használati utasítására és programtáblázatot látni fogod.

Nekem az alap elvárások között volt,hogy gyors program max töltettel. Nem is használok más programot csak a max 1 órást max 60fokon és max töltettel

2017. febr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen típusú a géped van?
2017. febr. 27. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb mosógépen van alapos, 2-3 órás program és rövid programok is. A rövid programok igazából csak színesekhez jók. Az én gépemen a rövid program csak féltöltettel megy, de így is bőven megfelel, szeretem színenként szétválogatni a ruhát.

Ha fehér holmit, ágyneműt, törölközőket csak rövid programon mosol, hamar elszürkülnek, megcsúnyulnak. És a komolyabb foltok se jönnek ki, vagy áztatni kell előtte.

2017. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HAJDU Energomat.

4-A. program, tarka mosás 40 c°-on 45 perc alatt tökéletesen kimos.

2017. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Energomatom volt nekem is, nagyon jó gép, na de 30 éves cucc. És a lassú centriufiga meg az ugrálása is idegesítő. A vízcserék között nincs centri így a koszos víz sokáig a ruhában marad meg emiatt többször cserél vizet, jó sokat pazarol. Oké lehet tekergetni állandóan a programkapcsolót 5-ös centire, de akkor is. Elavult ma már.
2017. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!