Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Macskás lakásban mivel lehet...

Macskás lakásban mivel lehet a szőnyeget jól kitisztítani?

Figyelt kérdés

Költözünk albiba, ahol kettő macskával lakott a nő. Két nagy szobában szőnyeg van, amiket szeretnék a lehető legjobban kitisztítani. Üzletben szőnyegre valót csak vanisht láttam, egy kis zsák, ami gondolom por lehet, a másik meg spray amit bele kell kefélni. Nem tudom hogy ezek mennyire hatásosak, 1 nem lenne elég szóval nem szivesen dobok ki pénzt rá, ha nem is csinál semmit.

Szóval a kérdésemhez térve, mivel lehet a szőnyeget a lehető legjobban kitisztítani házilag?



2017. márc. 2. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mososzert, szódabikarbónát, és ecetet keverj össze forró vízzel. Tedd szórófejes flakonba, és szórd be a szőnyeget. Kefével keféld át.
2017. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A helyedben elküldeném egy céghez,ami kifejezetten ezzel foglalkozik.Annál biztosan nem lesz csalódás a dolog.
2017. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták. A szőnyegtisztító cég teljesen kitisztítja, fertőtleníti és atkamentesíti a szőnyeget, amit otthoni körülmények között elég nehéz lenne kivitelezni.
2017. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha egy kisebb darabról lenne szó, akkor jó megoldás lenne, de ez az egész szobát beteríti, fel sem lehet szedni.
2017. márc. 2. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont egy jó kárpittisztítógépet ajánlanék, ami nedves funkciót is tud. Utána még gőztisztítóval is átmennék rajta. Kb így kapsz hasonló eredményt, mint az üzemi tisztítás. Ezek a gépek kölcsönözhetők is.
2017. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a mi régi szőnyegünket úgy kitakarították a tisztító cégnél, mintha új lenne.

Odahaza esélytelen így megcsinálni.

2017. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már érdeklődtem, hónap végén kikölcsönözzük a gépet. Eléggé borsos ára van, de remélem legalább lesz valami látszata. Kis részen kipróbáltam pár dolgot, mint azt az ecetes vizet is, de az semmit sem csinál, de mondjuk nem is vártam tőle sokat.
2017. márc. 12. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!