Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik olyan, hogy a mosógép...

Létezik olyan, hogy a mosógép kinyújtja a ruhákat?

Figyelt kérdés

30 percen, 60 fokon mosom a ruháimat, mosógéllel, Coccolino öblítővel.


Férfi vagyok, úgyhogy nem sokat értek hozzá, de a ruháim 0,5 - 1 év után elkezdenek úgy kinézni, mint egy zsák, szélességre nyúlnak és rövidülnek (nem, nem híztam az elmúlt 1 évben ).


Létezik, hogy a mosógép nyújtja a ruhákat és tönkreteszi?


2017. márc. 18. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik, az anyaguk rossz a ruháknak.
2017. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mosógép csak kimossa a ruhákat de nem változtat rajta. Ha nyúlik, összemegy akkor az az anyag hibája.
2017. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megfelelő hőfokot választasz, akkor a műszálas vagy kevert szálas textilia egy része hajlamos alakváltozásra, akár a megnyúlásra.
2017. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ruhanemű 30 vagy 40 fokon mosható. A bevarrt útmutató címkét kell elolvasni. Szerintem a hőfokkal van baj, amiatt nyúlnak ki. 60 fokon csak törölközőt vagy lepedőt mosok.
2017. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne vegyél nylon meg polieszterböl készült vagy tartalmu ruhákat van 8 éves pólóm ami még egy centit se nyult
2017. márc. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a hőfokkal lesz baj. Csak fehéreket, törölközőket, àgyneműket és fehérneműket mosok 60 fokon.

Pólóféléket, színeyeket 40 fokon. Sötéteket szintén 40 fokon.

Van olyan anyag amit a túl magas centrifuga vagy a szàrítàs módja is roncsol. (De ez inkàbb kötöttekre vonatkozik)

Nincs egy nő ismerősöd aki egyszer kétszer megnézné mit milyen programra teszel?

2017. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!