Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A cipő talpának barázdáiból...

A cipő talpának barázdáiból higiénikus módon miként lehet eltávolítani a kutyagumit?

Figyelt kérdés
Úgy 3 hete volt szerencsém az utcán belelépni egy szép rakásba, amennyire lehetett, ledörzsöltem a cipő talpáról a főben az ajándékot, hazaérkezésemkor vízzel, óvatosan kefével megtisztítottam a talpat, de a barázdákban még így is ~rengeteg maradt. Gondoltam megvárom, amíg megszárad, és néhány bottal kipiszkálom az erdő mellett, de azóta sem száradt meg a dolog (Y) :) Ti hogyan szoktátok ezt a fajta problémát orvosolni anélkül, hogy ne legyen minden kakis?
2017. márc. 18. 17:31
 1/7 anonim válasza:
90%
Fogpiszkáló:DDD
2017. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

3hete, jesszus, azóta 50szer lelehetett volna takarítani.

Slaggal, mondjuk.

Belerakni vízbe, majd fűre taposni.

De a legegyszerübb, kidobod, új cípő. :)

2017. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ha nagyon gáz és nem jön ki. Nylon vagy papír és kipiszkálni amennyire lehet. Utána nylon a mosdóba lyukkal a lefolyónál mert lefonia azért kell. Olcsó fogkefe (2db)(100Ft/db). Vékony sugárban hogy ne spricceljen kikefélni és ha kész tömény domestossal átkenni és úgy hagyni. Csak ne bőrtalpú legyen mert fehérít. Másnap a másik kefével ugyanígy átöblíteni, kikefélni. Végén a lefolyóba domestos többször is és mehet bele jó sok.
2017. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vödörbe annyi vizet tenni, hogy csak a talprészt érje, ebbe domestos, állni hagyni, majd kidobásra váró fogkefével átsikálni, leöblíteni.
2017. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én világéletemben körömkefével súroltam át a talpat, enyhén domestosos, meleg vízben. Sosem volt utána szaga és még mindig élek.
2017. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagyon akarsz vele foglalkozni (gondolom azért hagytad három hétig száradni), szerintem egész egyszerűen vedd fel, menj el benne sétálni egy jó nagyot lehetőleg a természetben, és ki fog szépen peregni a recékből a maradék. Ha murvás, kavicsos vagy füves a talaj, próbáld rajta húzni a lábad, és mire hazaérsz nem lesz nyoma.
2017. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Bevallom, a le/elmegyek valahová, és majd magától megoldódik a probléma a legszimpatikusabb :)
2017. márc. 21. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!