Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kerámia főzőlapról a fehér...

Kerámia főzőlapról a fehér szennyeződést hogyan lehet leszedni?

Figyelt kérdés
A kerámia főzőlapunkon fehér karc jellegű kosz van. Valójában nem is tudom, hogy az odaégett étel/ vízkő/ kopás nyom. Már mindennel próbálkoztam.... Használtam zsíroldót, szódás ecetes áztatást, súrolószert, üvegpolírozót, üvegborotvát, de semmi... Valaki valami ötletet tud adni, aki hasonlóan járt, és sikerült orvosolni a problémát? :( Köszi.

2017. ápr. 9. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Hob Brite kerámia főzőlaptisztítót használok.
2017. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy amit látsz, az többlet, vagy hiány.

Ha többlet, szóval kosz, azt az üvegborotvának le kellett volna hoznia. Ebből gondolom, hogy hiány, mélyedés - szóval karc. Azzal már sajnos nem tudsz mit kezdeni...

2017. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Súrolószer + fogkefe és 2 óra az életemből... ennyi kellett ahhoz hogy alig láthatóvá varázsoljam. Tehát nem hiány, hanem többlet. Gondolom én.. De még mindig nem makulátlan :/
2017. ápr. 11. 09:14
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Nem az én főzőlapom, de a folt olyan, mint az alsó 2 főzőzónán.

2017. ápr. 11. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!