Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosóport kimérhetem a...

A mosóport kimérhetem a folyékony mosószerhez kapott kupakban?

Figyelt kérdés
Elég buta kérdésnek hangzik, de úgy értem, hogy ha pl. a folyékony mosószerből 65ml-t kellett tenni, és a mosóporból 45-öt kell, akkor nem kell többet adni, mint 45ml a kupakba,hogy ténylegesen 45ml legyen a kívánt mennyiség?

2017. jún. 24. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én soha nem méregettem...folyékonyból a kis poharat tele öntöttem majd be a dobba, porból szintén tele a rekeszbe aztán jól van. Ha fél adagot mostam akkor félig. 7 kg-os a gépem. Nem vettem észre,hogy túl sok vagy túl kevés lenne a mosószerből
2017. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se méregettem sose. Ez nem szentírás, csak egy "ajánlás".


Öblítőből pl. sose rakok 1 kupakkal, csak féllel. Nekem az a tapasztalatom, hogy így sokkal illatosabbak a ruhák.

2017. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Én inkább azért méregetek, hogyha pl. veszek 40 mosásra elegendő mosóport, akkor az tényleg elég legyen 40 mosáshoz. Természetesen a koszosabb ruhákhoz többet teszek.
2017. jún. 24. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
De hát akkor nem lesz elég 40 mosásra, ha a koszosakhoz többet teszel!
2017. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de az a 10-20ml amit azokhoz még pluszba rakok az nem nagyon befolyásolja
2017. jún. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!