Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik olyan cég aki lakosság...

Létezik olyan cég aki lakossági iratmegsemmisítést vállal?

Figyelt kérdés
Akár díjfizetés ellenében vagy anélkül és preferálnám az égetést de ha lenne olyan lehetőség hogy teljesen visszaálithatatlan lehetőség is jó lenne.
2017. okt. 7. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél 5 ezer Ft-ért egy iratmegsemmisítőt, ami vékony csíkokra felszabdalja. Háztartási mennyiségben keletkező iratanyaghoz ez a leginkább kézenfekvő.
2017. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
100%
Kiviszed egy erdei tűzrakó helyre és begyújtasz vele. Mit kell ezt túlkomplikálni?
2017. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen kérdéseket. Meghívod a barátaidat egy szalonnasütésre, és az iratokkal táplálod a tüzet. Ingyen.
2017. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el hozzánk, befűthetsz vele a kazánban.
2017. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi nyáron kerestünk ilyet, és a lakókörnyezetünkben többet is találtunk, szerintem te is üsd be a Google-ba, és keress a közelben valamit. Mi végül ide vittük: www.inest.hu (a megsemmisítés Kőbányán van).
2017. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: ja, mindenhol ingyen lett volna, fizetőset mi nem is találtunk:)
2017. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!