Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha este 10 korul ontottem...

Ha este 10 korul ontottem lefolyotisztitot a kadba, holnap letusolhatok ill. Moshatok hajat?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem szabad vegyszereket osszeonteni.


Mr. Musclet ontottem a kad lefolyojaba. Feltem ma este igy letusolni (folyekony szappan) meg hajat mosni (sampon)


Engedtem szerintem a lefolyoba eleg forro vizet.


Holnap letusolhatok meg hajat is moshatok ugye? Alaptalan a felelmem?


Azt tudom, hogy klorgaz kepzodhet ha kulonbozoeket osszeontok... kulonbozo tisztitoszereket.

A samponnal meg a szappannal... fingom nincs..


Szerintetek?

21/lany



2017. okt. 13. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha alaposan leöblítetted a lefolyó tisztítót, akkor már nyugodtan moshatsz hajat és fürödhetsz is.
2017. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit mond erről a használati útmutató?

Egyébként szerintem holnap már biztos. De ma is.

2017. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár aznap is.
2017. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Engedj rá 10 l meleg vizet, az teljesen kimossa a lefolyó tisztítót és azt csinálsz, amit akarsz.

Nézd meg a használati utasítást, szerintem elég lett volna néhány órát benn hagyni a lefolyó tisztítót.

2017. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki szoktam mosni az ilyen vegyszerezés után a kádat. Tehát nem ülök bele Domestos, meg lefolyótisztító, meg ilyenek után, hiába öblítem ki, van literes, hótolcsó folyékony szappan, vagy noname csalánsampon (pl. sparos), egyiket se kenném magamra (eleve a foly. szappant nem bírja a kezem), én ezekkel szoktam a normális, mindennapi, magunk utáni kádmosást csinálni. Fenti vegyszerek után is.

Ha leöblítetted a lefolyótiszítót, merthogy muszáj utána forró vizet önteni, vársz egy kicsit aztán bármi mást beleönthetsz. Ez leginkább arra vonatkozik, hogy pl. különböző tisztítószereket, pl. ecetet, Domestost, stb. ne öntsünk össze mondjuk egy vödörbe, és mossunk fel vele, vagy egy légtérben ne használjuk egyszerre. De mondjuk ha eltelt már vagy húsz perc, szellőzött a helyiség használhatunk mást, főleg egy szappant.

2017. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mitől félsz? A vegyszertől kisebb lesz a kis melled , vagy mi? :D
2017. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabad
2021. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!