Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehérítő mosószert/mosóport...

Fehérítő mosószert/mosóport keresek?! Ajánlanátok valmi nagyon hiper szupert?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Amway
2017. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mosás előtt egy napra áztasd be a cuccokat Biopon áztatóba, majd utána mosd ki fehérekhez való Ariellel.

Ha nem lesz vakító fehér, akkor alapban az anyag oxidálódott (műszál) és azon már semmi nem segít.

2017. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Mosószóda. Az Amway drága, és rossz.
2017. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
"Amway" :-))) aminek ~90% simai mosószóda 3000Ft/kg áron...
2017. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Ariel mountain spring mosópor, nincs nála jobb ;)

2017. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Biopon áztató nekem is bevált. Nagyon meglepödtem az eredményen. Most használtam először. Konyharuhákat áztattam be vele pár órára. Utána lefuttattam egy öblítő programot és azután mostam a szokásos 90 fokon az első,aztán pedig 60 fokon a második adagot,mivel sok konyharuha jött össze mostanra,így lett két adag mosnivalóm. 60 fokon a nem színes,sima fehéreket mostam és az eddigi sima áztatás nélküli 90 fokos mosásokhoz képest szinte mindegyiket szép fehéren,foltmentesen szedtem ki a gépből. Nagyon megvagyok elégedve vele. Eddig folyékony Persilt,vagy Arielt használtam,attól függően,mikor melyik volt akciós,de most gondolkodom rajta,hogy váltok és kipróbálom a Biopon többi mosószerét is,hátha beválnak azok is.
2017. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!