Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy beszéljem rá a szüleimet...

Hogy beszéljem rá a szüleimet az automata mosógépre?

Figyelt kérdés

Tavaly is írtam ki ide egy kérdést, az akkor vásárolt Hajdú a héten tönkrement.

Nem értik meg, a centrifuga meg olyan kicsi, hogy ami a mosógépbe belefér, oda már nem.


2017. nov. 19. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Mit csináltak azzal a Hajdúval? Nem normális, ha egy év alatt tönkremegy. Nem garanciális már?
2017. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokat pakoltak bele és nem vitte el, leégett.
2017. nov. 19. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a centrivel semmi baj. A mosógépbe kell annyi ruhát tenni, amennyi belefér a centribe. Akkor nem fog leégni sem a mosógép.Ilyen szülőknél az automata sem fogja sokáig bírni.
2017. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

El kell nekik mondani az előnyöket. Nem kell mellette állni, töltögetni a vizet, nem kell emelgetni a nehéz, vizes ruhákat. Alacsony a villamos energia és a vízfogyasztása, spórolhatnak vele időt és pénzt.

Ha erre sem értik meg, akkor őszintén... nemtudom.

Arra viszont az automata mosógépnél is figyelni kell, hogy mennyi cuccot tesz bele az ember. Bár jobb esetben az egyszerűen csak nem indul el, ha túl nehéznek találja a dobot. :)


Az én nagymamám is ellene volt a dolognak, de amióta van rendes mosógépe, nem sírja vissza a keverőtárcsásat. Főleg ágynemű mosásnál.

2017. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezért kérdeztem, mert akkor, ha egyszerű gépet veszel nekik, akkor azt is el fogják rontani, ha meg szuper intelligenset, akkor meg azért nem tudják használni, mert lépten-nyomon letilt a hibás kezelés miatt.

Nem könnyű az idős szülékkel...

2017. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy ha nem is tilt le, de kimosni nem fogja szépen, a mai gépek pár centi vízben mosnak, ezért nagyon érzékenyek arra mennyi ruha van belepakolva.


Milyen Hajdu volt ez, ha kellett hozzá külön centrifuga is? Még tárcsás talán? Ahhoz tehetség kell tönkretenni, úgyhogy tényleg nem tudom milyen mosógép lenne jó nekik.

2017. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy keverőtárcsás.

Ahogy én hívom Mr. Hajdú a mosógép, neje Mrs. Hajdú a centrifuga.

Valami paplant mostak. A centribe már bele sem fért.

2017. nov. 19. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, megveszed, berakod a helyére és onnantól az van.

Az elején morognak, aztán majd megszokják.

2017. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!