Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha a folyékony mosóport,...

Ha a folyékony mosóport, öblíttőt a padlón tarjuk de télen talajfűttés van megromolhatnak/bugyvadhatnak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom.

Viszont nekem hideg padlón a minőségi öblítő totál tönkrement, pedig nem fagyott meg. (Beépített terasz, +5 fok körül)

2017. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fuha nem tudom mitől lehetett neked, de most nagyon gondolkodok hogy át teszem őket valami más helyre, habár mindig a padlón tároltam őket és nem mentek tönkre csak fel merült a kérdés bennem, hogy hátha.
2017. nov. 24. 07:14
 3/8 anonim válasza:

Csak nincs a hazban 40 fok vagy de ?

Egyebkent tedd egy polcra kis szekrenybe stb

2017. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs a házban 40fok, de a mosószerek alja mindig meleg. Polc, szekrény tele, szóval nem tudok hova rakodni egyedül az ablakba de az furán néz ki hogy ott van tárolva. Szóval ha nem lenne muszáj nem tenném őket máshelyre.
2017. nov. 24. 15:53
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
Elvileg rá van írva a tárolási hőmérséklet, először azt nézd meg, de kétlem, hogy jót tenne neki ha tulajdonképpen a fűtőtesten tartod. Csinálj egy jó nagy rendszerezős napot és lesz helyed.
2017. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát nekem totál nincs helyem a fürdőben sajnos de megnéztem a hőmérsékletet ami rá van írva szóval szerintem nem lesz nekik senmi bajuk ( remélem) 40fok-ot írnak a mosóporra és az öblíttőre is eggyaránt nekünk a padlófüttés 25fokos kb.
2017. nov. 25. 10:13
 7/8 anonim válasza:
Padlofütésem van, lassan 3 éve tartom a földön a folyékony mososzert és az öblitöt is. Soha nem volt semmi bajuk.
2017. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor maradnak a helyükön (a padlón)
2017. nov. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!