Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hányszor indítod be a mosógépe...

Hányszor indítod be a mosógépet egy héten?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran mosol a mosógépeddel? Hányszor van rajtad egy ruha mikor azt gondolod, hogy most már ki kéne mosni?
2010. jún. 2. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Naponta, hétvégén kétszer. 5-en vagyunk. A fehérneműt, polót egy használat után mosom, a pulóvert, nadrágot 3-4 alkalom után. Az ágyneműt hetente, a törülközőket hetente kétszer.
2010. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
nekem sokx minden nap kell mosnom, mert van kutyánk, és persze felmehet a kanapéra, ágyra, és mindent összeszőröz, meg miután megfürdetjük, kb havonta 1x, akkor rögtön 3törülközőt elhasznál...amúgy csak barátom, meg én lakunk egy háztartásban, de barátom meg állandóan összekoszolja magát, miatta is sokat kell mosni...:-)én nem koszolom össze magam, de azért egy polót csak egy nap veszek fel...
2010. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindent egy nap egyszer veszek fel, aztán kimosom.

A mosógép minden nap megy.

A kabátokat hetente mossuk vagy attól függ milyen az idő.

2010. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szinte minden nap mosunk.
2010. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2en vagyunk,nadrágot többször is felvesszük,kivéve ha összekenődik,mint most ebben a sáros időben

pólót,fehérneműt 1 használat után mosom,pulcsit változó

heti 2x inditom be,1x világosat,1x sötétet,meg havonta 1 amikor ágyneműt mosok

2010. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
max hétvégén megy. fehérneműt 1 használat után mosom. pólót többször is felvesszük, mondjuk 3x, de nyáron csak egyszer. nadrágot mondjuk 5-6 is felvesszük, pulcsit is. a kabátokat szezononként csak 1-2x mosom. törülközőket mondjuk hetente, ágyneműhuzatot 2 hetente, nyáron kicsit gyakrabban(ill persze ha vmi pecsétes lesz akkor megy a mosóba). de nem szoktam számolni, ahogy ézem. nekem nincs mosási mániám, nem fogom az életem azzal tölteni, hogy mosok, teregetek, vasalok. van annyi ruhánk, hogy két egymást követő nap sosem vesszük fel ugyanazt, hanem ami rajtam volt kiszellőztetem és elteszem. mégis minden ruhám tiszta, ha beleizzadok úgyis mosom ha meg akkor minek mossam. sokszor még friss öblítős az illata, mikor levetem. így vizet, energiát spórolok. a szekrényekben illatosító van, így minden jó illatú. sosem értettem a kényszeres mosókat, hogy nincs ebből elegük. 2 felnőttre mosok.
2010. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hetente 2 x
2010. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Victory82 válasza:
Szia!Én már visszafogtam magam,úgyhogy csak 2 naponta mosok,mi hárman vagyunk.2 és fél éves a kisfiam,úgyhogy van mosnivaló mindig,szerintem soha nem lesz üres a szennyestartó!!!Üdv.Viki.
2010. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

heti 2-max 3x.

fehéreket heti 1x mosok. törcsik, fehér pólók, pizsi, konyharuhák.

színes: heti 2x. 1 fekete, 1 tarka.

a ruháinkat átlag 2x vesszük fel, nekem nem derogál egy pulcsit vagy pólót 2x hordani, mivel ismerem a dezodor és fürdés fogalmát, valamint nem vagyok betegesen tisztaságmániás sem.

2010. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szinte minden nap.....kivéve mostanában, mert már hetek óta esik, vagy túl párás a levegő, a szárítógép pedig bedöglött :@
2010. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!