Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudnátok olyan tippeket,...

Tudnátok olyan tippeket, termékeket írni ami olcsó? Szeretnék kicsit spórolni mert hirtelen sok lett a kiadás stb, ti hogy spóroltok?

Figyelt kérdés

Min? leszeretném váltani pl a mosószerem, oblitom, ilyesmi, tudtok e ajanlani olcso de jo mososzert, tisztítószereket, sampon, balzsam ilyesmi. Meg tippeket hogy ti hogy csinaljatok



eddig arielt es lenort hasznaltam meg viszonylag mindenbol a jobbat, wc papirbol is keresem az olcsot de jot. nagyon fontos lenne, koszonom elore is.



2018. jan. 23. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajátmárkás cuccok pl. a DM-ben legalább olyan jók, mint a túlárazott Ariel és társai. Vonatkozik ez a kozmetikai termékekre is, azokat a Müllerben is érdemes megnézni. A legjobb mosogatógép-tabletta pl. a DM saját cucca. Kevésbé szennyezett ruhákat, amiket inkább csak fel kell frissíteni, mosódióval mosok, egy kis zsákocska többször felhasználható, úgyhogy sokáig elég egy csomag, ahhoz nem kell öblítő se, néhány csepp illóolajat teszek egy kis vízben az öblítőtartályba. A törölközők is sokkal puhábbak így. A szódabikarbóna, a durva só és az ecet kiválóan használható a drága bolti tisztítószerek helyett, és fillérekbe kerül.


[link]

2018. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajátmárkás öblítők a DM-ben és a Müllerben, 260 Ft/l körül vannak, és az aldis mosószerek ls öblítők sem drágák, szintén ilyen áron 450 Ft körül van ott egy liter mosószer. Kínai boltokban lehet kapni a Perfex deluxe nevezetű kacsás wc-papírt, 650 Ft-ért 10 db. Van még egy olcsóbb mosópor A Greenline, amit a 100 Ft-os bolthálózat forgalmaz, annak 150 Ft kilója- de ott csak 5000 Ft felett tudsz rendelni plusz 1000 Ft házhoz szállítás.

Sampon szintén a DM-es és Mülleres sajátmárkás samponok és hajbalzsamok, valamint az Auchan sajátmárkás termékei. Én 15 éve nem használom a Lenor meg Ariel cuccokat, elsősorban minőségi problémák miatt váltottam másra, nem is értelek, az Ariel valami szörnyen rondán mos.

2018. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem tisztítószerre, illatszerre alig párezer Ft megy el egy hónapban, nem erre kellene rágörcsölnöd. Valahol máshol kell megfogni a pénzt. Vagy keress jobb állást, kérj fizetésemelést. Manapság olyan munkaerő hiány van, a cégek kapkodnak az emberekért, jó pénzért.
2018. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
DM-es vagy Rossmanos minden szinte. A Rossmannál szoktak a postaládában dobni 10%os kupont, azt jó ilyenkor felhasználni. Sampon és balzsamnál én ugyan azt használom, mint régen, csak nem a DM-ben veszem meg, hanem a kínainál, ahol olcsó (és a közhiedelemmel ellentétben nem hamisítvány, nem azért olcsóbb). De a balea és isana termékei is tök jók haj és testápolás terén, olyat is szoktam venni. Illetve nézem a leárazásokat, például ha van super shop kártyád, akkor a sparban szoktak adni Ariel kupont, amivel 1300 forint a negyven mosásos mosószer.
2018. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Penny-s wc papír, 319 Ft 8 db, világosszöld csomi rajta a Penny embléma, legjobb, ebben a kategóriában. Én visszatértem Persilre, akciókat keresek, és amit régen meg nem tettem volna, hogy 1,5 kg-ost veszek, ami kilóra drágábban jön ki. Az Isana jó lenne, csak valahogy nincs benne erő, hamar elfogy. Ziaja tusfürdőt használok, és újabban a tescóban találok akcióban, olcsóbb, mint a rosszembernél. Sokszor mosok ezzel hajat, amúgy Alterra sampon a Rossmanból. Semmi mást nem teszek a hajamra, de azt a hajam miatt, nem a pénz miatt. Cif mosogatószer, utántöltőben, Sparban gyakran szokott lenni akciós, (3 db egyszerre) meg ilyen százas boltokban (one euro) olcsóbb. Olcsó mosóporok közül a Bonux volt elfogadhatóbb régebben. De inkább visszatértem a Persilre, valamint ki szeretném próbálni a mosódiót.

Én is anyagi okokból.

2018. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én öblítő nem használok. Mosószerből meg megfelelő pl a Surf vagy a Tomi is.

Wc papírból se kell megvenni a Zewa-t, de a Coop-os kétrétegűvel se vagy előrébb, ha málik, foszlik és hétezer métert kell legurigatni róla egy pisiléshez. Én általában az Oops-ot veszem akcióban nagy kiszerelésben, egy guriga kB 50ft.

A dm saját márkás tusfürdői nagyon jók, olcsók, úgy mint a vitaminos fél literes samponja is a dm-nek, ami kB 300ft

2018. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A Domol márka Rossmannból számomra kielégítően jó mosószer család. Egy próbát megér neked is. :)


Öblítője viszont nem túl tartós.

2018. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Auchant is tudom ajánlani. Mindenünk auchanos, kivéve a wc papír. Az nem jó minőség, hiába olcsó. De a többivel megvagyok elégedve értsd mosogatószer, mosószer.
2018. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, kifogom próbálni, és remélem lesz látszata a pénztárcán
2018. jan. 28. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!