Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki tud nem billegô, masszív...

Ki tud nem billegô, masszív vasalódeszkát ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, amelynek a vasalótartója nem fémrácsos.

2018. jan. 23. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én Aldiban vettem, széles a vasalófelület, van hozzá hosszabbító, nagyon masszív a szerkezete, minden lábán van "szintszabályozó" is


[link]

2018. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jesszus, 80E egy vasalódeszkáért?! Édesanyám csak egy plédet tett a konyhaasztalra és azon vasalt, pedig volt vasalódeszkánk. (Nem értek hozzá, ne szóljatok le, nálam a gravitáció a vasaló). A vasaló meg legyen állítva letehető, akkor nem kell tartó.
2018. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elfelejtettem írni, hogy kb max 10 ezerért vennék csak vasalóállványt. Ilyen drágában én is találtam jót. Az Aldi-s meg most nem kapható. Ők mindig más cikkeket árulnak. Viledát és valami Taurus Argentat találtam, utóbbit a Media Marktban. Előbbiről többen írják, hogy billeg, nem masszív, utóbbiról semmi véleményt nem találtam. Mindegyiket csak becsomagolva lehet megvenni.
2018. jan. 24. 10:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Aldiban azért érdemes körülnézni, akár több boltban is, mert én tegnap láttam ilyet Szombathelyen az egyikben. Nincs akciózva, reklámozva, egyszezerűen a megmaradt, de eladják még kategória. Kert cuccok között volt
2018. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm férje asztalos, nagyon pöpec vasalódeszkát készített. Szerintem beszélj te is a közelben egy asztalossal.
2018. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Végül egy Vileda állványt vettem. 9900-ért.
2018. jan. 26. 23:05
 8/9 A kérdező kommentje:
...ja és nagyon jó!! Nem billeg, pedig többen is irták róla különféle oldalakon, hogy nem elég stabil. Hát nem igaz. Teljesen jó!!!
2018. jan. 26. 23:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Vileda van, szinte álom rajta vasalni. :)
2018. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!