Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom a gyantát kiszedni...

Mivel tudom a gyantát kiszedni a ruhából?

Figyelt kérdés
Vasaló-gyantacsík kilőve,nem ment meg hajszárítóval sem....
2010. jún. 7. 08:55
1 2
 1/18 anonim válasza:
15%
Ecetes ollóval
2010. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Neked meg tudod mi állna jól?A tölgyfakoporsó!!!Bunkó...inkább ne is írtál vna,ha segíteni nem tudsz!!!
2010. jún. 7. 20:40
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem sajnos semmivel. :(
2010. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Utolsó!!!

Köszi szépen!!!!!sokat segítettél,de sajna itt vidéken ilyen lehetőség nincs:(

2010. jún. 9. 15:13
 5/18 anonim válasza:
Vasalóval nem sikerült úgy, hogy a folt fölé és alá is papírtörölközőt tettél? Aztán a maradék zsíros foltra mehet Amway spray, majd a mosáshoz Vanish.
2010. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam amway-s l.o.c kendővel,azzal se ment,előtte gyantacsíkot tettem rá,úgy vasaltam meg
2010. júl. 2. 11:48
 7/18 anonim válasza:
Én biztos nem fogadnék el semmilyen tippet erről az oldalról: [link] Az oldal készítője a www.szonyegtisztitas-olcson.hu egy személyes "cég" tulajdonosa, ami egy kifejezetten inkorrekt cég. NE őket rendeljétek meg és én még a tanácsaikat sem hallgatnám meg. Ha eddig nem volt látható folt a szőnyegeteken, majd ők csinálnak.
2010. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
A gyanta oldószere a sebbenzin. Vattára tegyél belőle, azzal dörzsöld át a foltot, majd mosd ki egy kis folyékony szappannal. van egy szépséghibája, sajnos picit fakítja a ruhát, de nem vészesen
2010. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

A kérdést feltevőnek (tekintettel az azóta eltelt időre), valószínűleg már nincs szüksége a válaszra, de talán másoknak igen.


Mivel a gyanta lakkszerű anyag, így a KÖRÖMLAKK LEMOSÓ oldja. Saját sikeres tapasztalatom szerint.

Nekem a sebbenzines eltávolítás nem hozott eredményt.

2011. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Köszönöm a körömlakk lemosós tippet, életet mentett!!!! 100ml, és megmenekült a mikró, a mosogató, a szőnyeg, a padló, a cipőm, a nadrágom, a kezem, és nem utolsó sorban én is... :)))
2012. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!