Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hideg zsíroldó használata?

Hideg zsíroldó használata?

Figyelt kérdés

Kezdő háziasszony vagyok és még sose használtam ezt a szert. Van egy fehér tűzhelyünk ( [link] és egy egy ütés után nehéz takarítani. Nem bántja rajta a zománcot és a műanyag gombokat? Milyen anyagokon lehet használni? Pl teflon serpenyő? Eléggé durva cuccnak tűnik, így tartok tőle,viszont az eddig használt konyhai tisztítószerekkel nagyon nehezen jönnek le az olajfoltok.

Melyiket ajánljátok Cilit bang-es jó vagy másik?


2018. márc. 17. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Alumíniumot teflont megmarja és a viaszos vászont és a festett felületeket . Zománc fajansz bírja . Welldone bevált , ha kifogy utántöltő a jó .
2018. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a welldone-t ajánlom. Nem bántja a tűzhely felületét. Óvatosan spricceld, hogy ne jusson mindenhova. Pl. a rozsdamentes cuccokon már foltot hagyhat. Én jártam már így, de a párom az albiban jót akarva lepucolta vele a fényes konyhabútorokat is... Nem kellett volna. Szerencsére csak akkor látszott hogy megmarta, ha olyan szögből nézte az ember...

A műanyag gombokat mindig úgy takarítottam, hogy a rongyra tettem zsíroldót, áttöröltem és utána gyors vizes ruhával le is töröltem.

Serpenyő alját is szoktam ezzel takarítani. Kellő kitartással olyan mint újkorában. Ugyanakkor bevonatos edényeknek nem mennék neki vele.

A tűzhelyhez amúgy lehet venni zsíroldós nedves törlőkendőt. Főzés után én ezzel törlöm át mindig, így nem kell nagytakarítani, meg zokogva dzsuvázni... :D

2018. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket
2018. márc. 18. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Most akciós a Penny-ben!
2018. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!