Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek: a robot...

Mi a véleményetek: a robot porszívóra érdemes beruházni kb.100-150ezer forintot? Behozza az árát?

Figyelt kérdés

Milyen a működése, mennyire hangos, lehet közben dolgozni a szobában?

Mennyire alapos tényleg felszed minden port?

Előtte fel kell szedni a papírokat ruhákat virágot cipőt a földről, vagy kikerüli?

Nem akad el, pl. a szekrény alatt?



2018. ápr. 15. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy feleennyibe kerülő robot-porszívóm volt. Hangos volt nagyon (bár ez relatív, ki mit tart hangosnak). Minél több akadály van, értelemszerűen annál kevésbé hatásos a takarítása. Kikerüli őket, de nagyobb az esélye, hogy a por, piszok ott marad. Volt elakadása is, asztallábnál meghülyült. Infra-sorompója jól működött, dokkolóhoz mindig visszatalált. Fél év után eladtam, nem hozta azt, amit szerettem volna.
2018. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél 10 000 ért egy viledát (obiban vettem ajándékba), és meglátod mennyire jó neked, érdemes e annyit költeni rá. Akinek vettük ajándékba kutyája és kisgyerek is van, aki akkoriban kezdett mászni, igy ö nagyon oda volt érte, mert kutyától azért van ször, de igy nyugodtabban mászkálhatott a gyerek.
2018. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10000-ért? Olyan drágán? Hát szerintem ennyit erre áldozni kár. Inkább vettél volna egy felmosó rongyot és még vödör sem kell, mert elég elmenni a mosdóig és kicsavarni.
2018. ápr. 17. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:
A sarkokba nem megy be, és a könnyebb tárgyakat szedd fel, mert felboríthatja. Nehezebb dolgokat, virágcserepet, asztalt, stb. kikerüli. De miért okyan drága? Az enyém 60 ezer volt. Én imádom.
2018. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kettes válaszoló szerintem Vileda robotporszívóra gondolt tízezerért. Hogy tízezerért próbáld ki, ne százötvenért.

[link]

Én szerettem volna gőztisztítót, béreltünk egyet, kipróbáltuk, nem fogok venni.

2018. ápr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

JÓ ötlet.

Lehet valahol bérelni robot porszívót is?

2018. ápr. 24. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves Samsung Navibot van. Az eredeti 1,5órás aksi, még most is bír 1óra 15 percet, pedig szőnyegeznie kell rendesen. Halk, tudok tőle tévét is nézni. Ez a típus nem össze-vissza megy, kamerákkal tájékozódik, így elég alapos. Azért a felsorolt dolgokat érdemes összeszedni, de ezt hagyományos porszívózásnál is célszerű. Nem akad el. A nagyon olcsókkal vigyázni kell. Nekem az volt ez előtt, félév után megbolondult, nem is takarított ilyen szépen. Férjem csinált azzal is valamit, most a garázst takarítja.
2018. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!