Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rattan bútorról rengeteg...

Rattan bútorról rengeteg madárürüléket hogyan, mivel tüntessek el?

Figyelt kérdés
Társasház, de a földszinti lakásokhoz kert is jár, és a felettem lakó öreg néni madáretetőt tett ki. Embertelen mennyiségű fehér bomba landol minden áldott nap a kerti bútorainkon. Még enyhe időben ki tudom várni míg megszárad, és lekaparom nyom nélkül, de most, hogy naponta többször kiülünk, muszáj naponta többször, frissen lemosni, de ilyenkor ocsmány fehér foltot hagy. Segítség.. :(
2018. ápr. 22. 19:42
 1/2 anonim válasza:
100%
Én letakarnám amíg nem használjuk,egy nagy ponyvával vagy akár mivel, és mikor használni szeretném,csak leveszem róla és ennyi.Magadat is megkíméled a folytonos kapargatással meg a bútort is.
2018. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül is... igazad van, az lesz a legegyszerűbb. Majd beszerzek egy gigantikus darabot valahonnan. :)
2018. ápr. 22. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!