Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Focimezt milyen beállításokkal...

Focimezt milyen beállításokkal mossam a mosógépben?

Figyelt kérdés
eredeti focimez, nem szeretném, ha kopna az írás rajta. Mikkel lehetne még együtt mosni? piros színű.

2018. ápr. 23. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne mosd mosógépben. Kézzel kimosod és kiteszed száradni.
2018. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha gépben mosod, feltétlenül fordítsd ki. Elég a legrövidebb idő, hacsak nem extrém koszos. A színe miatt sötétebb ruhákkal rakhatod össze.
2018. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szóval a mosógépemen be kell állít hogy hány percen milyen hőfokon mossam. 40 fok, 15 percre állítom akkor.

de ha mondjuk csapban mosom akkor kell valami mosogatószer hozzá? ugyanaz a likvid amit a mosógépbe öntök nem fogja károsítani? Gondolom így kevergetni kell a kezemben mintha a mosógép csinálná?

2018. ápr. 24. 01:57
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom fogyatékosnak tűnök, de 55 fontba került a mez,és az előző hasonló áron volt, és egy roncsot vettem ki a gépből, amikor kimostam.
2018. ápr. 24. 02:01
 5/7 anonim ***** válasza:

30 fok 15 perc finom textiliákhoz való mosószer.

Ne mosd össze semmivel.

2018. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy a gépen a kézimosást, vagy gyapjúmosást állítsd be.
2018. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van, (olasz) én betettem a gépbe, ilyen lélegző műszálas cucc, emiatt nem lehetne baja a mosógépben. De pirosat ne moss össze mással! A piros (és a fekete) az, aminek általában garantáltan megy a színe. Tehát sötét színű ruhákat kellene mellé tenni a gépbe, de ha ennyire nem értesz hozzá, inkább mosd kézzel.

Ha kézzel mosod, akkor is teheted ugyanazt a mosószert bele. Gyerekkoromban megtanultam kézzel mosni úgyhogy elég nehéz keresni a szavakat, hogy hogy hívjuk azt a mozdulatsort :D már ne is haragudj :D.

2018. ápr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!