Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hőlégfúvó falszárításra megfelel?

Hőlégfúvó falszárításra megfelel?

Figyelt kérdés
4ezer ft os, legolcsóbb hőlégfúvó termék kiszárítaná a falat átmenetileg?
2018. jún. 8. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. De ha tapéta van a falon, akkor ne hőlégfúvózzátok. Ez a szerszám 500 fokot is tud fújni, és meggyulladna az egész fal.
2018. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi!!

ezt akkor tényleg megrendelhetem falszárítás céljából?

[link]

2018. jún. 9. 00:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ilyennel szoktam hajat szárítani.
2018. jún. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem pont ilyen Expert hőlégfúvóm van! Megrendelheted, de ahogy írtam, óvatosan! Én egy motorvázról szedtem le vele a festéket. Mindent leégetett a vasról. Nem csak a festéket, de az olajat, rozsdát, mindent, fémig. És persze magadra is vigyázz. Ez a szerszám a hajszárítónál 10x melegebbet fúj!
2018. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ott a levegőnek kellene járnia, inkább ventilátort ajánlanék. mert a levegő viszi el a párát, amit a ventilátor kihajt.

A fal kiszárítása nem úgy működik mint egy hajszárítás....és nem lesz vele gyors.

2018. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül válasz valamit. A hölégfuvo teljesen alkalmatlan falszáritásra.



[link]

2018. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hőlégfúvó, meg tablettás páramentesítő semmit sem ér.

Lehet bérelni, vagy venni komoly páramentesítő készülékeket,

fal szárítására ezt használják.

2018. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TappancsMancs ***** válasza:

A hőlégfúvóval sose érsz a végére mert csak hajszárító fokozaton használhatnád. Kicsi a terítése is (szűk a vége). Az 500 fok már a legtöbb háztartási dolgot meggyújtja. Például 200-300 C tól/között már gyulladási hő van otthon sok mindennél. Papír meg gondolhatod. Na szóval felejtős.


Erre mint mondta valaki külön falszárítókat használnak, de ha drága vegyél ventilátoros hősugárzót, mert azt talán még általánosan is tudod majd használni. Kisebb e teljesítménye de jobb megoldás.


Így szokták:

[link]


Vagy keress rá 'falszárító bérlés' és pár ezer / nap áron kibérelhetsz. De nézd meg mennyi az össz szoba / nedvesség / ár.


[link]

2018. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:
Ja meg kapacitással se bírná, nem folyamatos üzemmódra van tervezve, főként egy olcsóbb darab.
2018. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

komoly páramentesítővel fujatom már napok óta, de nem enyhul egy bizonyos szint után.

lehet hogy salétrommal van dolgom?

2018. jún. 10. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!