Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet lemosni telefonto...

Hogyan lehet lemosni telefontokról a körömlakkot?

Figyelt kérdés
Gyakran csinálok DIY telefintokokat és éppen Viszkok Fruzsitol láttam egyet. Körömlakkal kellett csinálni közvetlenül a tokra azonban én nem akartam hogy az átlátszó szilikon torkomon rajta maradjon a körömlakk, ezért egy külon papírra csináltam. Valószínűleg azonban tovább kellett volna hagynom száradni mert beraktam a telefontok és a telefon közé de amint leszedtem több helyen is raragadt a körömlakk. Ezt le is szedtem azt olvastam acetonmentessel a legjobb de apróbb halvány foltok meg mindig ott maradtak. Szerintetek azokat hogyan szedjem le? Nagyon zavaró lenne ott hagyni és nem szeretnék újat vásárolni csak ha nagyon muszáj. Előre is köszönöm válaszotokat.

2018. jún. 21. 11:34
 1/1 anonim válasza:
Várd meg amig lekopik esetleg áztasd be a tokot a körömlakk lemosóba
2018. jún. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!