Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hűtő szagtalanításhoz kávészem...

Hűtő szagtalanításhoz kávészemeket, őrölt kávét, vagy kávézaccot használjak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szódabikarbónát.


Érdemes kimosni alaposan a hűtőt, minden zárható dobozokban tárolni, akkor semmilyen szag nem keletkezik. Egyébként a szódabikarbóna kiválóan szagtalanít.

2018. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kávészemek felülete kicsi, nem sok szagot szívnak magukba.


Az őrölt kávé hatásos lehet: magába szívja a párát és a szagokat. Vigyázz, cserébe kávéillatot adhat másoknak. Kicsit fura a kávéillatú dinnyeszelet. Ezenkívül, kicsit drága mulatságnak tartom. Az előző válaszoló szódabikarbónájával lehet, hogy kicsit jobban jársz.


A zacc nedves. Jegesíti a hűtőt. Sőt, penészedhet.

2018. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nem igényel a hűtő átmosást, vagy tisztítást, csak egy megkezdett lángolt kolbász "illata" ma eltelítette a hűtőt, és olvastam kávé szagfelszívó hatásáról. De akkor maradok a szellőztetés után a szódabikarbónánál. Úgyis azt használtam korábban is.
2018. jún. 24. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a szodabikarbona valt be, egy lapos kistanyeron van a hutoben mindig.
2018. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!