Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes színfogó kendőt...

Érdemes színfogó kendőt használni a mosáshoz?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2018. júl. 25. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. A színfogó csak ugyanannyira szívja magába a színeket a vízből, mint egy 100% pamut bármi, amit mosol vele együtt, tehát ennek a 100%-os pamut akárminek az elszíneződését nem fogja tudni megakadályozni, mert mindketten ugyanazt fogják csinálni a mosás alatt: egyformán szívják magukba a színeket. Anyagából adódóan a műszálas cuccoknál jobban magába szívja a színeket a színfogó, de a műszálasok nem is annyira félő, hogy elszíneződnek, hiszen eleve nem szívja magába a színeket annyira maga a műszálas anyag. Úgyhogy szerintem pénzkidobás.
2018. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Amióta létezik, én sokszor mosok össze színeset fehérekkel. Akár feketét is. Sosem lett bajuk.

Egyszer hagytam ki a kendőt véletlen, a sötétkék gatyámtól szép kékes színű lett a bézs felsőm is.

2018. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De milyen anyagból vannak, amikhez használod?
2018. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én kizárólag az új holmikhoz, illetve hófehéreknél használom. Tényleg működik.Azóta egyetlen fehér cucc nem sárgul be stb. A hófehér, hófehér marad.
2018. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Még csupa színes ruhánál is elő tud fordulni, hogy egyik megfogja a másikat, színfogóval ez sosem fordult elő.
2018. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!