Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan takaríthatnám ki a...

Hogyan takaríthatnám ki a fürdőszobát, ha nincs tisztítószerem (flóraszept, domestos, stb) Valami házi praktika? Ami rendesen fertőtlenít!

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ecet
2010. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Só, citromlé, ecet.
2010. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

És mennyi vízzel higítsam?Milyen arányba kell?

2010. jún. 19. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Én az ecetet higítatlanul használom. De erre nincs törvény, próbáld ki, ahogy a legjobb :)

Viszont ne gondold, hogy ezek fertőtlenítenek is, a vízkövet szépen lehozzák és kb ennyi. Ha valóban fertőtlenítésre van szükség, akkor inkább vegyél rendes fertőtlenítőszert :)

2010. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. jún. 19. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmid sincs otthon, én is az ecetet ajánlom. Töményen is szoktam használni, ill. egy kevés mosóporra öntök annyit, hogy felpezsegve krémes állagú legyen és ezzel súrolom ki a kádat, mosdót, ill a csempét is. Ne ijedj meg, az ecetszag hamar elillan!
2010. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ecet fertőtlenítő hatású is: [link]

Ha beírod a keresőbe, hogy "ecet fertőtlenítő hatása" kidob még egy csomó találatot.

2010. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!