Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért "büdösek" a sötét...

Miért "büdösek" a sötét ruháim mosás után?

Figyelt kérdés

Csak a sötétek "büdösek", illetve van egy szürke póló, aminek igazából mindegy, hogy sötétekkel, vagy világosakkal mosok, mindkét esetben fura szaga van.


Áprilisban vásárolt mosógépről van szó. A színes, világos ruháknak semmi bajuk, a sötétek büdösek. Ugyanúgy mosom (30 vagy 40 fokon), mint a többi ruhát, annyi különbséggel, hogy ebből általában több van, de nem szoktam megtömni a gépet, és épp emiatt mert több, hagyom végigmenni az 1 óra 45 perces programot.


Persil folyékony mosószert és Silan vagy Lenor öblítőt használok.


Tapasztalt már valaki ilyet? Mit lehet tenni?

Előre is köszönöm!


2018. aug. 7. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyél mosógép tisztítót, képtszer mosd át vele 60 fokon. Megszűnik a szag.

Lanza citromos mosógéptisztítót kapsz a DM-be, nem olcsó, de szerintem jobb mint a Calgon.

2018. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1+ Nálam nem vált be az ecetes gépátmosás. 1x próbáltam, többet sose. Szörnyű volt.
2018. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajánlják még a trisót.
2018. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

3#: a trisót hogyan?

2018. aug. 7. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ejj [link]
2018. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10-15 dkg trisót bele min 60 fokon. Vagy egy hypos modást is.
2018. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám.

Én a farmereket együtt mostam a többi fekete cuccal. Azóta vannak a famerek-zoknik-alsónadrágok, és a többi fekete: polók, felsők.

Nekem ez vált be :)

2018. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!