Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek, hogy ne párásodjon...

Mit tegyek, hogy ne párásodjon be minden üveg a fürdőszobában?

Figyelt kérdés
Van valamilyen tisztítószer, vagy egyéb praktika amitől nem párásodik a tükör, a zuhanykabin üvege stb.?
2008. nov. 4. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nyitva kell résnyire hagyni az ablakot, amikor fürödtök.
2008. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan üvegtisztító amivel nehezebben párásodik és könnyebben le is megy róla , de párásodik azzal is .Ha tudsz szellőztetni (mi fürdés után szoktunk ) akkor az hamar eltünteti a párát.
2008. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik pl öntapadó fűtőfólia a tükör hátoldalára. Nemrég találtam.:))

[link]

a zuhanykabinra nincs ötletem. De olyan tisztítószer úgytudom van amitől nem marad vízfoltos miután megszárad.

2008. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távra nagyszerű megoldás borotva habbal áttörölni.De ez tényleg csak ideig óráig oldja meg a problémát.
2008. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A ablak, ajtó résnyire nyitása nem használt semmit, majd kicsit jobban kitárom.
2008. nov. 4. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott szárítod a ruhákat akkor éjszakára nyisd rájuk egy kicsit az ablakot.Vagy vegyél a helységbe páragyűjtö sót.A Rossmannban lehet kapni.Nagyom jó.Én ezt használom minden hol,mert nekünk máshol is párásodnak az ablakok.
2008. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Tükörre jó, ha nem vizes szappannal átkened és puha ruhával vagy papírtörlővel jól tisztára dörzsölöd. Ha gondolod próbáld meg, én így szoktam. Vagy tömény ecettel pucold, az is jó szokott lenni.
2008. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Fürdés után amikor párás újságpapírral töröld át.. olyan expresszessel
2008. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A napokban láttam a tv-ben, hogy borotvahabbal kell áttörölni. Kipróbáltam és tényleg nem párásodik az tükör, pedig nem nyitom ki az ablakot.
2008. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!