Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnék jól kiszellőztet...

Hogyan tudnék jól kiszellőztetni, ha nem tudok kereszthuzatot csinálni?

Figyelt kérdés
Egy kis lakast berelek, ey furdobol es egy szobakonyhabol all. A konyhaban van elszivo, szerencsere a kajaszag igy nem all teljesen be, de nem erzem kielegitonek a lakas szellozeset. Csak egy ablak van, igaz az jo nagy. Ötletek?

2018. okt. 12. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Állj oda az ablakhoz (de ne a levegő útjába), és ütemesen tárd ki, csukd vissza, tárd ki, csukd vissza (persze ne teljesen). Ez egyfajta szívóhatást eredményez, és könnyebben kihúzza a benti levegőt.
2018. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ventilátor?
2018. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitvahagyod a bejárati ajtót is egy rövid időre?
2018. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bekapcsolt elszívóval egyidőben szélesre tárt ajtó+ablak.
2018. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A ventillator nem oldja meg egyaltalan, a lepcsohazbol meg csak meg budosebb jonne be.. Ez az utolso otlet viszont nagyon tetszik, kiprobalom
2018. okt. 12. 16:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, az elsot is kiprobalom☺️
2018. okt. 12. 16:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Az ablak gyors ki be csukogatasa nem ert semmit, de a karom megszenvedte. 40kilos no vagyok.. 😐 az elszivo+ablak kombo egynek jó. Ha esetleg lenne meg otlet szivesen fogadom.
2018. okt. 12. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyakori szelloztetes. Minden etkezes/fozes utan, reggel, este, kozvetlen lefekves elott, hazaerkezeskor. A ruhaidat meg ugy tarold, hogy ne nagyon lehessen etelszagu. Szekrenybe tegyel levendulat stb.

Sajnos laktam hasonlo helyen. Leginkabb egy ido utan nem foztem/sutottem olyat, ami budos (bundaskenyeret serpenyoben, hagyma pirítás, rantotthus). Mindent fedo alatt foztem, etelt sose hagytam elol minden ment a hutobe ahogy kihult.

2018. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gyakori szellőztetes=nalam egesz nap nyitva az ablak, ha nem vagyok otthon, bukon akkor is (nagyediken lakom)..

Mindegy ugyis uj lakhatas utan akarik mar nezni mert ez tobb sebbol is verzik.

2018. okt. 17. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van elszívó, akkor az feltehetőleg egy kürtőbe van bevezetve. Ez esetben egy , vagy több rejett ablak szellőzőt javaslok az ablakba tenni. Így a kürtő kéményként működik majd, azon távozik, a rejtett ablak szellőzőn pedig beáramlik majd a friss levegő. Ha bekapcsolod az elszívót, akkor persze több, mint a természet által létrehozott nyomás különbség esetén. Most valószínűleg azért nem lehet rendesen szellőztetni, mert bár az elszívó üzemel, de nem tud után áramlani elegendő mennyiségű friss levegő.Ezen segít a rejtett ablak falc szellőző. Beszerelés műanyag ablakba: https://www.youtube.com/watch?v=dkuq6WOK3Ok
2018. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!