Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet pl. egy pólóból...

Hogyan lehet pl. egy pólóból kihozni a hónaljnál található fehér kemény "foltot"?

Figyelt kérdés
Tudjátok, az a kemény, fehér folt a golyós dezodor és a stift miatt keletkezik. Így egy kis idő után a póló, vagy bármilyen felső használhatatlanná válik. Tudtok rá valamilyen megoldást, hogyan lehetne ezt eltüntetni? Lécci segítsetek. Vagy esetleg tudtok valamilyen jó dezodort ajánlani, ami nem hagy foltot?
2010. jún. 24. 07:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
MINDEN használat után ki kell mosni!
2010. jún. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hidd el, minden használat után ki van mosva...
2010. jún. 24. 08:22
 3/12 A kérdező kommentje:
És kössz ezt a remek választ, sokat segítettél...
2010. jún. 24. 08:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Mosás előtt 1-2 órával kezeld folttisztító szappannal, a DM-ben lehet kapni epeszappant, németül gallseife, ha jól emlékszem. Sokkal olcsóbb, mint a Vanish hasonló terméke. ( Egyébként, ha segít, én este fürdés után használom a stiftet, reggel pedig csak a dezodort, az alkoholmentes, nem nedvesíti a ruhát. )
2010. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2010. jún. 24. 12:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm a választ.Ugyanis épp tegnap gondoltam rá,hogy kiírom ezt a kérdést.A férjem mindig reggel fürdik meló előtt,és már egy csomó pólójának kemény a hónalja a golyóstól,és nem tudom rávenni a stiftre.
2010. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NEm értem, én már majdnem 10 éve használok golyós dezodort, a férjem stiftet, de semmilyen kemény folt nincs a pólóinkon - milyen fajtát használtok?
2010. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy nem NONAME termékeket használok. Van amikor Dove, Nivea, stb. Szóval ezért nem értem, hogy miért hagynak foltot.
2010. jún. 24. 20:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Akinek nem fogja meg a felsőjét a golyós, az le tudná írni, hogy mit használ?
2010. jún. 24. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Amíg a férjem Old Spice-t használt, neki is fehér és kemény lett a pólója, mióta rászokott a golyós dezodorra, azóta nem tapasztalok ilyet. (Most váltogatja, ismerkedik. eddig: Nivea Aqua cool, Rexona Quantum) Egyébként azóta nem is pirosodik ki a hónalja.
2010. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!