Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Calgont minden mosásnál kell...

Calgont minden mosásnál kell használni, vagy elég ha, minden második vagy harmadik mosáshoz teszek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Kell? Nem kell. Jópár mosógépem tönkrement, egy se a vízkő miatt. Nem is emlékszem, hogy láttam volna.
2018. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs értelme. Sose használtuk, és az 5-6 éves mosógépeinkben egyetlen gramm vízkő nem volt. Sajnos nem attól mennek tönkre.

Itt megnézheted, hogy hol kemény a víz:

[link]

A piros területeken lehet, hogy nem árt, de az se butaság, ha a Calgon árát 5 évente új mosógépere költöd.

2018. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

15 éves a Whippool mosógépem, soha nem használtam Calgont.

Előző mosógépem Energomat volt, 30 évig napi szinten használtam, ma már a nyaralóban működik hibátlanul és nem ismeri a Calgont.

2018. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem használtam. De ha annyira akarsz vízlágyítót, a trisó sokkal olcsóbb ès mosáshoz is jó.
2018. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden 4-5-ik mosáshoz adok egy kevés vízlágyítót (Csillag), de sosem a vízkő miatt mentek eddig tönkre a mosógépeim.

Vagy a vezérlőpanel döglött meg, vagy a fűtőszál, vagy a motor.

2018. nov. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A mosószerekben gyárilag van vízlágyító, szóval külön nem kell. 20 éves mosógépet adtam el 4 éve, ma is működik az új tulajnál.
2018. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Béla Rudi Géza válasza:
100%
Felejtsd el, hatalmas átverés az egész.
2018. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TJózsef ***** válasza:
100%
Minden eddigi válaszolóval egyetértek. Megerősítem: felesleges pénzkidobás a Calgon. (Szerelői tapasztalattal.) Használat után törölgesd át és szárítsd ki. Ingyen van és meghálálja, még a penész se ül bele.
2018. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Calgonnal a mosógép is tovább él
2019. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!