Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Eldugulhat a WC ettől?

Véletlenül lehúztam egy pohár osszetört szilánkjait a WC-n. Lesz ebbol valami baj?

Keress kérdéseket hasonló témákban: otthon, WC, mosdó, pohár, szilánk, darab, dugulás, megoldás, probléma, háztartás

jan. 11. 22:49  Privát üzenet  

A válaszok
Abból kevésbé,mert a üveg nem szívja meg magát vízzel .

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jan. 11. 23:15 Privát üzenet
Hogy lehet VÉLETLENÜL lehúzni egy összetört poharat a wc-n?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jan. 11. 23:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm első a választ. :) Hát ketteske nem tudom, hogy akarod-e tudni. :D Elfogtam egy bogarat egy pohárral hosszú küzdelem után és le akartam húzni, de elkezdett kimászni, bepánikoltam és véletlen beleejtettem a poharat a WC-be, ami eltörött. Amúgy a kérdés full jogos.

# 3/10Időpont jan. 12. 00:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja, és mivel még onnan a törött darabok közül is mászott ki a bogár megijedtem es lehúztam félelemből.:(

# 4/10Időpont jan. 12. 00:17 Privát üzenet
Ezért szeretmem a szöke csajokat

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jan. 12. 00:32 Privát üzenet

Ez a karma! :D

Legközelebb ne ítéld halálra szegényt, hanem ablakon vagy erkélyen engedd szabadon :)

(Én is rettegek minden bogártól, de soha nem bántom őket. A nagy elkapásos küzdelem után poharastól -vagy vázástól :D- teszem ki az erkélyre, mert még kirázni sem merem belőle, nehogy visszaszálljon rám :D)

És még csak nem is vagyok szőke.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jan. 12. 03:07 Privát üzenet
Többször egymás után húzd le a klotyót,hogy a víz elvigye a pohár darabjait.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jan. 12. 09:54 Privát üzenet
Sz@rni rá...😁

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jan. 12. 10:17 Privát üzenet

Hajnalban légy résen, amikor a vegyszerek szerencsés kombinációja által hatalmas, izmos, emberarcú bogárrá változva kiemeli magát a csészéből, és harminc szőrös ízeltlábával öleli magához megkönnyebbülni készülő tomporodat, miközben csak ennyit szól: "Aaanyaaa!"

Hühöhöhá!

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jan. 12. 15:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ne már. :D Most akartam aludni menni. :(

# 10/10Időpont jan. 13. 01:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a WC-be dobálom a hajszálaimat, attól tényleg eldugulhat a szennyvízlefolyó?
Épp tömény domestossal fertőtlenítettem épp egy csovet a kádban amikor a mosogép is épp úgy döntött, hogy leengedi az öblítő vizet. Lehet ebből bármi bajom. Ettől fejlődhet klór gáz?
Bőr garniturám egyes részei bepenészednek, mivel a nappali nyitott konyhával érintkezik. A butort babaolajjal kenegetem, talán ettől alakul ki hamar rajta a penész? Mivel ápoljam a butort?
A fűkaszának ettől baja lehet?
Ettől a módszertől újra puha lehet a törölközőm?
Sok virág van a házban, lehet ettől valami baj?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!