Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel vagy Persil? Ki mit...

Ariel vagy Persil? Ki mit használ? Használtok külön színes-fehér mosószert?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Ariel vagy Persil? - Ariel


Használtok külön színes-fehér mosószert? - igen

2019. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%

Én a fehér ruhákat is színes kapszulaval mosom, csak általában 90/95°-on.

Általában Ariel, de van, hogy be-be csúszik egy-egy doboz Persil/Surf/Tomi is.(akció miatt)

2019. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persil

(color)

2019. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persil (mosókapszula) . Külön fehér és színes. Bár legutóbb véletlenül pont duo caps universalt vettem, ez jó mindenre
2019. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az Arielt már nem szeretem,mert túl tolakodó az illata.Még az öblítő sem tudja elnyomni az erősségét.
2019. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persil-t használok, abból pedig a "fehérekhez" valót, ami igazából Univerzális mosószer.
2019. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sm's girl ***** válasza:
100%
Általában Arielt használunk a családban de van hogy ha mondjuk a Peresil akciós azt veszünk. Fehér ruhákhoz általában a levendulaillatú mosóport használjuk, színesekhez pedig a színes ruhás mosógélt. Próbálkoztunk kapszulával is de azzal nem lettek olyan szép tiszták a ruhák. Plusz Lenor öblítő ha esetleg ez is érdekelne:)
2019. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Aldi lila folyékony mosószere vált be, fehérjét szintén aldis fehérekhez valót használok, öblítőből Lenort, Coccolinot, de olyan jó illata van a mosószernek, hogy néha elhagyom az öblítöt. Előtte Arielt használtam.
2019. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Persil fehéreknek, színes ruháknak pedig Ariel color.

Külön veszek mindig a színes és fehér ruháknak mosószert mert én azt tapasztaltam, hogy a fehér ruhához való mosószer egy idő után ki veszi a színes ruhák színét.

2019. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Arieltől elég büdösek a ruhák. A Persil jobban bevált, s többnyire olcsóbb is.
2022. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!