Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A villanytűzhelyem sütőjében...

A villanytűzhelyem sütőjében levő grillrácsot tisztíthatom-e hidegzsíroldóval - és a (sztem zománcozott) ú. n. hőterelő lemezeket (amiket tepsinek véltem)?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy zománcozott, de valami olyasmi. Szabad azon (közvetlenül) is sütni - pl sütőpapíron?
2019. febr. 23. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
hídégzsíroldóval szoktam én is a rácsot nem lett baja, a másik nem tudom mi lehet, a mini grillemen a fűtőszál mellett közvetlen van egy kis lemez az nem is oylan kialakítású hogy pakolni lehessen rá meg nagyon közel is van
2019. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!! - Ez a hőterelő (vagy mi) úgy néz ki, mint 1 lapos tepsi(vagyis hát nem teljesen lapos, olyan kb. 1 cm mély lehet. Szerintem én már sütöttem is rajta húst sütőpapíron. Csak újabban olvastam valahol, hogy az nem tepsi, hanem hőterelő (a 2 szélén - nem ott, ahol még a mélysége van, hanem azon a széles részen, ami becsúszik a sütőtér oldalfalába kétoldalt....szóval ott nagy lyukak vannak rajta, ahol a hő át tud áramolni....nem nagyon értem a funkcióját, de attól még lehet neki. Egyébként csak 2 hónapja vettem a készüléket (felül kerámialapos főzőlap van) (kb. 100 ezer volt) - és még nem sokat használtam.....idősödő ffi
2019. febr. 23. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
A grill alján van egy kivehető fémlemez morzsa tálca a neve arra is fújtam már zsíroldót annak se lett baja
2019. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2019. febr. 24. 02:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiatt kell a hőterelő, hogy a gombok ne égjenek meg, hiszen a fűtőszál legfelül van.
2019. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: bocs' , de ezt nem értem. A hőterelők a sütőtérben vannak - a gombok pedig kívül és fenn. Elképzelni sem tudom azt, amit írtál.
2019. febr. 26. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!