Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet a leggyorsabban...

Hogy lehet a leggyorsabban kitakarítani?

Figyelt kérdés
Annyira utálok takarítani, mert 3-4 órába telik mire az egész laksát megcsinálom pedog csak egy szoba+konyha van. Jó lenne holnap 1-2 óra alatt végezni.
2019. márc. 15. 23:35
 1/8 anonim válasza:
75%
Gyorsabban csináld.
2019. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Duenna ***** válasza:
62%
A lakástakarítás egy folyamat, és nem egy évben egyszeri alkalom. Ha folyamatosan elpakolsz magad után, a napi mosogatás után áttörlöd a konyhabútor ajtaját, lemosod a csempéket, naponta felmosod a konyha padlóját, a mosdókagylót egy-két mozdulattal átsikálod (tehát főleg a konyha és a fürdőszoba az, amit naponta rendben kell tartani), a többit pedig hagyd meg arra a napra, amikor egy nagyobb takarítást végzel (például porszívózás, portörlés).
2019. márc. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ha ilyen bazi nagy és öreg házban laknál, amiben én... Akkor megennének a pókok. :) Mire végzek, kezdhetem előről… Ráadásul régi minden és javítgatni is kell, nem cska takarítani.


Egyébként elhatározás és nem lustulni közben!

2019. márc. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én valami jó pörgös zenét bekapcsolok, és úgy. Bér én szeretek is takarítani, így nem tudom hogy gyorsabb lesz e
2019. márc. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

B+, 140 nm-es hàzat tartok rendben, plusz a teraszt, mégse megy rà 3-4 órám.

A titka annyi, hogy mindhàrman elpakolunk magunk után, (pàrom, gyerekem és én) ismerjük a papírtörlőt

2019. márc. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

....a papírtörlőt ha valami lecseppen, hasznàljuk a wc-kefét, bár mindennap domestozom a toalettet, mosdókagylót, zuhanyzót.(ráadàsul épített, plafonig csempézett, nem unatkozom)

Az ember nem egyszer takarít egy évben, hanem naponta.

Én pl konyhàt, ebédlőt mindennap porszívózom, felmosom.Seprűt csak a teraszon használok.

Egy egérlyukat mint amiben te laksz, fél óra alatt puccba vàgnék, de ha rendben van tartva, még annyi idô sem kell.

2019. márc. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gyorsan kitakartasz, de sajnálom a párod meg a gyerekeid az alpári sítlusod miatt! Biztos büszkén vonulnak veled végig az utcán...
2019. márc. 17. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha rendet tart az ember maga körül akkor csak takarítani kell, nem vesz el időt pl a rendrakás.

Én vasalni is folyamatában vasalok, minden nap megy a mosógép és a szárító, amig a gyerkőc megcsinálja a házit, addig én végzek is pl a vasalással meg egy feltörléssel. Mindig kötöm valamihez, rendet tartok, és zenét kapcsolok a fülembe.

2019. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!