Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy folt a pulcsin, ami...

Van egy folt a pulcsin, ami nem akar kijönni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy Off White pulcsim, melyen található több helyen barna folt. A pulcsirol annyit, hogy kímélő programon 30 fokon alacsony fordulatszámon lehet csak mosni. A folttisztitot nem mertem méh kipróbálni. Valami ötlet?

A folt: [link]



2019. márc. 24. 16:17
 1/9 anonim válasza:
Szia Wanisshel nagyon szépen ki tudod szedni! Áztatni kell benne kicsit vagy bele dörzsölöd amelyik neked jobban tetszik úgy hagyod fél óráig és berakod mosni!🙂 Remélem tudtam segíteni 🙂🙂
2019. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot, attól felek megárt neki a folttisztito mivel ugye gyapjú vagy egyéb lágy anyagról van szo
2019. márc. 24. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Nátrium-perkarbonátot vegyél vegyszerboltban, és áztasd benne. Fehérítő, nekem szépen kiszed mindent fehér holmiból. Színesből kérdéses.

Meg a szódabikarbóna is elvileg jó ugyanerre,d e azt még nem próbáltam.:)

Meg ki is lehet mosni vele, ezt kell mosópor helyett beletenni a gépbe.

Ha a folt piros volt (paprikás étel, pörkölt), akkor a napra kell tenni száradni, kiszívja a Nap a pirosat! De attól még egy sárgás zsírfolt marad.

2019. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17:59 köszönöm, a pulcsin nem szabad feheritot használni :(
2019. márc. 24. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor vegytisztítóba kell vidd.

De a sima mosópor is tartalmaz fehérítőt sokszor, tehát tudtodon kívül is találkozik vele a ruha.

Pl. a Pervoll is a nátrium-perkarbonátról kapta a nevét.

2019. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen trutymákkal sikerült megdíszíteni?

Ha valami zsír, akkor benzinnel is nekieshetsz (gyógyszertárból)


De ha félsz ránézni is, ne kérdezgess, mert gyse leszel vevő a jobbnál jobb ötletekre, hanem vidd el ruhatisztítóba.

2019. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Első vagyok. Nyugodj meg semmi baja nem lessz a gyapjus kabátomat is ezzel tisztitom ha folt van. Gyönyörűen kiszedi☺☺
2019. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam a vanisht, nem vált be :(
2019. márc. 25. 21:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akar kijönni, menj be érte és vidd ki.
2019. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!