Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb mosópor?...

Melyik a legjobb mosópor? Márkára lennék kiváncsi illetve hogy a por vagy a gél?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Tomi gélt használok, de valami folttisztító kell mellé a komolyabb foltokhoz. (van egy 2 éves kislányom, ő tud olyanokat alkotni, amivel nem bánik el Tomi, de amúgy bejött)
2010. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ariel por vállt be nálukám a legjobban,de anyukám szerint a Persil por a befutó.
2010. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
SA8-at használok, amiből van por és folyékony is, én a port szeretem jobban. Környezetbarát és nem büdösödik be ha elfelejtem egyből kivenni a mosógépből:)
2010. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem!

VAgy a MOSÓDIÓ,

vagy pedig a BIOMOSÓSZER,amit hazsnálok,

egyszerűen kb 4-6éve allergiám lett a mosóporoktól és kb 2éve a folyékony agyonvegyszerezett mosószerektől is...

A biomosószer vagy szappanalapú,vagy szelídebb foszfátok vannak benne,nem annyi,mint egy porban...

Munkaigényes,de megéri...nem fogsz teljes bőrfelületeden kiütésekkel rendelkezni,vaklarózni stb stb...

8éves korom óta (1986,Csernobili atomkatasztrófa,május 1jén a g**ikomcsirendzser kiengedett az utcákra,kivezényelt,akkor jött be a legnagyobb atompor-adag)váltakozva gyönyörű bőrallargiáim elő szoktak néha jönni...néha talán meg az agyonműszálazott ruháktól is...

Meg a reszelőszerűen rostozottaktól is...

2010. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Színesekhez a folyékony mosószer jött be, abból is az MP (foszfátmentes, nem csak mosásra tudom használni).

Mivel nem fehérít, így a fehérekhez nem tökéletes, ott egyenlőre Ariel fehér mosóport használok, de már gondolkodtam a mosódión, csak el kéne jutnom a Herbaboltig :-)

2010. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vanish szappant használok /eurós boltba 290/ ill. ariel folyékony folttisztítót. DE van olyan folt amit ezek sem vesznek ki.
2010. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!