Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sokan miért nem tekintik...

Sokan miért nem tekintik kosznak a pókhálót?

Figyelt kérdés
Közintézményekben sokat látni, hogy a takarítás erre nem terjed ki, a takarítószemélyzettől megkövetelhetnék a főnökeik de nem teszik, de egy pénzes magánrendelőben is láttam minap, hogy nem érdekli a doktornőt. A lépcsőház ahol lakom naponta kotrogatva van, de a pókhálóhegyekre ez itt sem terjed ki, de fullra be van virágozva viszont, szóval elvileg adnak a szép környezetre. De láttam már családi házban is, hogy a lakótérben mindenhol fityeg a pókháló és nem érdekli őket. Az én szememben ez csúnya, igénytelen és abszolút kosz, piszok kategória. Akinek nem az leírná hogyan látja ezt?
2019. júl. 14. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Mert a pókháló nem kosz, ahogy nem kosz a méhkaptár, vagy a csigaház sem.

De abban igazad van, hogy lakótérben, közintézményben ez csúnya és igénytelen.

2019. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Takarítónőnek kb annyira terjed a megbízása, hogy felseper, felmos. Max èvente 1-2 alkalommal fizetnek egy nagyobb takarítást ès csókolom. Doktornő meg nem fog nekiállni pókhálózni... Sokan meg szimplán tojnak a közös terekre, nem az èn feladatom címszóval.
2019. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretem a pókokat
2019. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert hasznos. Megfogja a nemkívánatos rovarokat, legyeket, szúnyogokat, molylepkéket.
2019. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!