Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet a serpenyőket...

Hogyan lehet a serpenyőket hatékonyan elmosogatni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 15:05
 1/8 anonim válasza:
0%
Vízzel! :D
2010. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
mosogatógépbe teszed. vagy ha kézzel mosod, akkor a koszos edényt vízzel töltve hagyod ázni, mosogatás előtt kizuttyantani a trutymót a klozettbe (fakanállal jó részét le tudod vakarni) utána szivaccsal a többit...esetleg drótszivacs.
2010. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Papírtörlővel ki kell törölni belőle mindent, - ha szilárd a maradék, akkor a szemétbe; ha folyós olaj maradt benne, azt össze kell gyűjteni egy üvegbe és erre megfelelő helyre szállítani / szerintem egy nagyon kevés azért elfér a háztartási hulladékban /. A szárazra törölt serpenyő könnyen elmosható kézzel vagy géppel.

/Wc-be ne öntsd! A férjem vízszerelő és ez nálunk szigorúan tilos./

:)

2010. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, milyen anyagú?

Natúr vas, alumínium, zománcos, teflonos? Mindegyikhez más módszer a jó!

2010. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
teflonos
2010. júl. 12. 14:07
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem elég egy papírtörlővel áttörölni, majd mosogatószeres vízzel átmosni és kész.

Van egy régebbi serpenyőm is, azt már áztatnom kell, ha tojást sütök benne.

2010. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szomszéd autószerelőtől láttam,majd frászt kaptam,szerintem a felesége is,ha hazajött.

Jó megsütötte a szalonnás rántottát egy szerintem 4-5 ezres nyelesben.Napon felejtette vagy 5-6 órát.

---Öntött bele vagy 2 deci Welldone hideg zsíroldót/szerintem az egyik legagresszívabb szer/

--Majd 10 perc múlva magasnyomásúval kinyomatta.

.....Tizsta lett....!

2010. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Húú ez kemény!! :))

A teflon is feljött legalább?

Kíváncsi lennék az asszony reakciójára. :))

2010. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!