Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szülők válása miatt el lesz...

Szülők válása miatt el lesz adva a házunk. Én egyetemi koliban lakom, de most hazajöttem pakolni. Tele van a pince és a padlás a régi dolgokkal. Ilyenkor más is mindent kidob? Annyira. Szomorú nekem ez

Figyelt kérdés
Az egyikük egy kis panelba, a másikuk egy kis vályogba költöziK, ott tuti nem férnek el ezek. 30 évnyi cucc... játékok, ruhák meg jo ég tudja mi van még... használni nyilván nem fogom őket többet, mégis nagyon fáj értük a szivem. Sok az emlék.
2019. aug. 18. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Én örültem, hogy minden egyes költözésnél a felesleges cuccok egy része ki lett dobva. Ezek csak targyak, mi értelme őket tartogatni?
2019. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Akkor már inkább ajándékozd el őket rászorulóknak, talán könnyebb lesz a tudat, hogy valakin segítettél vele, hogy egy kisgyereket boldoggá tettél.
2019. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bérelhettek raktárat is
2019. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Béreljetek egy kis helyiséget, vidéken biztos olcsó.

Garázs, tároló, iroda, albérleti szoba....

2019. aug. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi van, amit úgy selejteztünk ki, hogy megelégedtünk emléknek egy fotóval.
2019. aug. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
92%
Ne dobd ki!!!!! Ajándékozd el rászorulóknak vagy óvodának, vagy a Facebookon is vannak ilyen használt holmis csoportok, pillanatok alatt szokott lenni gazdája a dolgoknak (itt nem kérnek pénzt a cuccokért).
2019. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok, és a javaslatokat is! :)

Van annyi minden amit sajnálok, de más még használhatná. A fb jó ötlet. Ami tényleg kedves -fontos, azt meghagyom.... sok olyan dolog is van, amiket viszont már nem szivesen adnèk oda senkinek, azok mennek a kukàba. Az én bútoraim valszeg pedig valami bérleménybe kerülnek ideiglenesen, sajnos.... :(

2019. aug. 19. 12:20
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Mi nem gyűjtögetünk, amit nem használunk már eladjuk vagy a hulladék udvarba visszük. Pedig bőven lenne hely, családi házban lakunk és semmi nincs a padláson, egy szánkó és a drágább háztartási gépeink üres dobozai, de utóbbi is csak a garancia időtartama alatt.
2019. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Látod, a 8-ashoz vihetnéd tárolni! :)
2019. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Van pár olyan tárgy amik több generációsak nálunk, s van amiket én tartottam meg eszmei értékként is.

De ezek tárgyak száma 20alatt van.


Sok kedvelt tárgyamat körbe fotóztam emléknek, így fénykép formájában megtartottam.


Eladtam, elajándékoztam, ruhákat anyagként felhasználtam alkotásaimhoz vagy tovább adtam. Ami nem kellett senkinek azt pedig ruhagyűjtőbe bedobtam szegényeknek.


Voltak tárgyak amik majdnem kukába mentek, de felújítottam vagy átalakítottam majd el is kelt gyorsan.

(Tény művész fejjel másképp látok dolgokban lehetőséget)

2019. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!