Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlant adhat át pl ingatlan...

Ingatlant adhat át pl ingatlanos, ha a tulajdonos nem tud jelen lenni?

Figyelt kérdés

Kitöltené a birtokbaadási jegyzőkönyvet, amit én előre aláírtam, illetve a kulcsokat átadná.

Én munka miatt nem leszek már elérhető, és még nincs kiürítve az ingatlan, ezt más intézi.

A vevők meg dolgoznak, semmilyen időpont nem jó nekik, kicsit tele velük is a hócipőm..(többek között előre fenyegetőznek, hogy mi lesz, ha idő előtt! nem hagyom el az ingatlant, mivel előre kifizették...nagyon költözhetnékük van.)



2019. okt. 1. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyenek ki egy nap szabadságot, ha fontos nekik az ügy csak egy kicsit is.
2019. okt. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A birtokba adás fontos, a későbbiekben lehet belőle probléma ha valamit nem pontosan rögzítenek.

Mi is dolgoztunk (vevők), és az eladó is, mégis összehoztuk,hogy ott legyünk.

Előre aláírod az üres jegyzőkönyvet, amibe aztán beleírnak majd valamit. Vélhetőleg pontos adatokat, de ha mégsem, és ezt kiadod a kezedből, mire hivatkozol?

2019. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HirösOtthonIngatlan válasza:
100%
Simán meg lehet oldani, ha bizol az ingatlanosban és jó a viszony vele, én is ingatlanos vagyok és minden átadáson ott szoktam lenni és én töltöm ki a papirokat.Volt már nekem is ilyen, annyi a lényeg szerintem, hogy azét telefonközelben kell lenni, ha kérdés lenne akkor tudjon hivni az ingatlanos.
2020. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!