Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Értelmes ez a leírás lakáshird...

Értelmes ez a leírás lakáshirdetéshez: "két külön személynek vagy egy párnak ideális választás"?

Figyelt kérdés
Ez a két külön személy megfogalmazás nekem kicsit hülyén hangzik, hogy lehetne egyéb módon megfogalmazni?
2019. okt. 3. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi az, hogy "két külön személynek". Van olyan is, hogy "két nem külön személy"? Pl tudathasadásos.


"Két személynek ideális választás"

2019. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy-kèt főnek vagy egy párnak.

De amúgy èn utálom az ilyet, ha mondjuk kètszobás lakást keresek, nem vèletlenül teszem, tudom, hogy 1-2 fő elfèr benne. Max 2 főnek kiadó. Nem kell maszlag, csak jó kèpek, alaprajz, emelet, ár.


Bocsi, nem ellened szól, csak jótanács.

2019. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszönöm a tanácsot!
2019. okt. 3. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehogy.:)

Engem mindig irritálnak az ilyen ajánlások, hogy ki lakjon benne, milyen ember és hány. És ha én 12 szobát akarok egymagamnak?

2019. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
2: nem kiadó, hanem eladó.
2019. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 - ritkán adnak el lakást két külön személynek :D gondolom csak rossz az alkategória.
2019. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
6: Hidd el nekem, hogy az eladó lakások hirdetése hemzseg az efféle ajánlásoktól! :(
2019. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!