Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol találhatok ilyen helyet?

Hol találhatok ilyen helyet?

Figyelt kérdés

Most Budapest belvárosában élek, és szeretnék elköltözni. Semmi nem köt sehová, de azért szeretnék viszonylag közel maradni Pesthez. (Max. 100-150km)


Egyszintes házat szeretnék, nagy kerttel, teli fákkal. Fontos lenne hogy számomra alap dolgok közel legyenek (orvos, állatorvos,bolt). Egyedül élek, így jól jön ha nem kell órákat autózni.


A városi élet után jó lenne egy nyugalmasabb élet, ahol nem egymás hegyén-hátán vannak a szomszédok.


Sok helyre gondoltam már, de egyiknél sem volt az a “na igen!” érzésem.


Aki ismer hasonló helyet, vagy ilyen helyen él, ajánlanátok?


(Amire én gondoltam eddig: Zebegény, Nagymaros, Pomáz, Üröm, Budaörs, Érd, Velence)


2019. okt. 27. 10:50
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Linkelek egy példát, hogy miben gondolkodnék.

Aki tud tippet adni, előre is köszönöm!

2019. okt. 27. 10:53
 2/7 anonim ***** válasza:
A fő kérdés az, hogy milyen összeget tudsz rászánni, valamint, hogy agglomerációban gondolkodsz, vagy az országban bárhol? Mert valahogy szűkíteni kell a keresést, különben több ezer találatot kapsz.
2019. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Amit írsz és amit linkelsz, azok ütik egymást.

100-150km az már nincs közel Pesthez, mert gyakorlatilag ebben a pici országban már 200-250 km a határszél Pesttől.

A közel, az max 50 km.

A képeken egy nyaraló van és nem lakóház, nem egyszintes, hanem kétszintes.

Velencén 100-120 öles telkek üdülő telkek vannak, ahol még a szomszéd tányérjába is belelátsz.

Nyilván a nyaraló üdülőterületen van, vagy zártkertben, ahol nincs a "közel" orvos, állatorvos, hanem be kell autózni a legközelebbi városba.

Megjegyzem, nálunk van a településen állatorvos, mégis 80 km-t oda és ugyanennyit vissza autózunk állatorvoshoz, mert kevés a JÓ állatorvos.

Fontos a válasz szempontjából, hogy mekkora kertet szeretnél és mennyi pénzt szánsz rá.

2019. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj a belvárosban és vegyél egy nyaralót valahol.

Mi is így csináltuk, pedig van kutyánk, macskánk.

A munkahely és a hétköznapok megéléséhez komfortosabb a város, a szabadidődben meg mehetsz a "birtokra", ahol feltöltődsz, de mégsem vagy elásva, ... különösen télen!

2019. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dunakanyar településeit nézd végig, szerintem ott találnál szimpatikusat. De Gödöllő is jó lehet vagy Pilisvörösvár, bár utóbbiakban szerintem egymás hegyén hátám vannak a szomszédok.
2019. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#3 Köszi! Igazából, 2 éve élek csak Pesten, de egész életemben városban éltem, és társasházban, úgyhogy ennyire nem vagyok képben.


A link csak egy példa, nem konkrétan a ház volt vele a célom, de tény hogy üti a leírtakat. Egyébként nem szeretnék nagy házat, 2 hálószoba elég, 80nm2 mondjuk. Kert elég 500nm2. Nem szeretnék bejárhatatlan birtokot, de azért legyen hova kimenni.


Nézegetve az árakat, max. 55M.

2019. okt. 27. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj ki a XIV-XVI-XVII-XVIII-XIX. kerületbe!

Esetleg Csepel, Nagytétény, Soroksár, Szigetszentmiklós, Halásztelek, Szentendre, Gödöllő.

2019. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!