Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vett már itt valaki Végrehajtá...

Vett már itt valaki Végrehajtás előtt lévő házat?

Figyelt kérdés

A lényege az lenne, hogy van egy családiház amire felvettek egy jelzáloghitelt, de nem tudták fizetni és a bank tovább adta a követelés kezelőnek, ők pedig a végrehajtónak. A tulajdonos kérelmezte a végrehajtási kiírás elhalasztását, mivel megpróbálja eladni a házát.

Én lennék az egyik komoly érdeklődő. Az ingatlanos azt az infót adta, hogy a ház értékének a 38%-át kell lerakni foglalónak, úgy hogy én a tulajdonossal közösen lepapírozzuk a dolgokat a végrehajtónál. Majd utalom a pénzt.

Na ezt ki is tudom fizetni legyen, de beszéltem egy hitel közvetítővel aki azt mondta, hogy egy ilyán házra felvett 62%-nyi jelzálog hitel ügyintézési idelye 60-90 nap.

Az a problémám mivan, ha mégsem kapom meg a hitelt, én meg kifizetem szinte minden megtakarításomat? 30 napon bellül el kell rendezni a végrehajtós dolgot.



2019. nov. 12. 19:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!