Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Önkormányzati lakásból kijelen...

Önkormányzati lakásból kijelenthetnek úgy, hogy erről nem kapsz értesítést?

Figyelt kérdés
Több, mint 20 évig laktam a 6. kerületben anyámmal. Időközben (4 évvel ezelőtt) páromhoz költöztem vidékre és ott laktam. Anyámmal megromlott a kapcsolatom így oda nem jártam, de nem hagytam el végelegesen azt az otthonomat. Ettől függetlenül ki lettem onnan úgy jelentve, hogy erről nem tudtam, nem kaptam semmiféle hivatalos vagy nem hivatalos értesítést sem. Ez hogyan lehetséges? Nem régen megtudtam, hogy anyámnak lehetősége volt megvenni azt az ingatlant, de mivel ez sok millióba került egyik testvérem, aki már réges-régóta nem lakott abban az ingatlanban és nem is volt oda bejelentve segített megvásárolni az ő nevére így tulajdoos lett. Engem viszont ezáltal, hogy nem tudtam erről kizártak attól a lehetőségtől, hogy tulajdonos lehessek.

2019. dec. 1. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Ha évek óta nem laksz ott, akkor nem csak hogy kijelenthetnek, hanem kötelesek is kijelenteni és ez független attól, hogy magán vagy önkormányzati.

Anyáddal megromlott a kapcsolatod, 4 vagy több éve a színét sem láttad, akkor milyen alapon nyüzsögnél a lakás körül?

Nyilván ezt a lehetőséget annak a gyerekének adta, aki foglalkozik vele és nem hagyja magára.

Egyébként nem ingyen adta, hanem a testvéred megvásárolta!

Ha annyi pénzed van, mi tart vissza, hogy te is vegyél valakitől ingatlant?

2019. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Tudta a tartózkodási helyedet valaki?

Mondjuk az anyád vagy az önkormányzat?

2019. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!