Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepel Szent Imre tér környéke...

Csepel Szent Imre tér környéke, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy alakult, hogy nem tudjuk tovább bérelni a lakást ahol élünk és nem akartunk továbbra is bérelni másikat hanem sajátba költöznének párommal.

Munka miatt muszáj Budapesten maradnunk viszont nem vagyunk nagyon eleresztve így jött képbe, hogy vegyünk egy panelt Csepelen, közel a HÉV-hez.


Jelenleg Józsefváros Népszínház utca, Teleki tér környékén lakunk ami szintén nem egy minta környék. (Ott biztos nincs több c mint itt...)



Érdemes belevágni? Ami tetszik benne, hogy kicsit kijjebb van, csendesebb, zöldebb. Viszont mivel ott a HÉV (nincs autónk) 10-20 perc alatt a körúton vagyunk. Plusz egy felújított panel is jobb mint egy omladozó 100 éves bérház...


De mégis, valahogy van egy negatív felhangja Csepelnek. Bárhol olvasok róla, főleg annak a környéknek a Szent Imre tér körül.


Bizonytalan vagyok. Remélem kapok itt pár jó választ :/



2019. dec. 27. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Laktam a Szent Imre tértől nem messze (A Munkásotthonnál) Jó közlekedés, elfogadható lakótársak. Az igazán problémásak a kínaiak voltak, de azok, mintha eltűntek volna, de az is lehet, hogy egy adott család volt problémás.

Sajnos a politika Csepelt még inkább bünteti, mint Budapestet. Volt olyan, hogy a Kvassai hídon útszűkület volt, útjavítás miatt, a Gubacsi hidat pedig pár napra lezárták (igaz, nem ma volt)

Nekem tetszett. A Népszínház utca környékénél, egészen biztosan jobb volt, amikor oda költöztünk (nekünk is ez volt a választás: Népszínház utca kicsit olcsóbban, vagy Csepel. Akkor nem volt kérdés)

2019. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem egy Budai vár, de a Népszínház utcánál fényévekkel jobb, biztonságosabb.
2019. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én másik részén laktam Csepelnek, ami még kijjebb van, de szerintem jó volt.


Arra készülj fel lelkileg, hogy 2020 második felében a Kvassay híd felújítása miatt vágányzár várható a héven, a belső szakaszon busszal pótolják. Még nem hirdetik, szóval ez még nem 100%, csak ki van írva a buszpótlásra a közbeszerzés:


[link]

2019. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz hely és van benne perspektíva.

A Népszínház környékével egy napon nem lehet említeni, fényévekkel jobb.

2019. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Én nem mennék csepelre semmi pénzért attól még a XVIII.Havanna u is jobb,igaz kintebb is van sokkal.De mostanában nagyon megtisztult az is,mindeféle értelemben.Csepel 1 szempontböl jo hogy hamar elérhetö a belváros!Amúgy meg csuszik
2019. dec. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Én nem mennék csepelre semmi pénzért attól még a XVIII.Havanna u is jobb,igaz kintebb is van sokkal.De mostanában nagyon megtisztult az is,mindeféle értelemben.Csepel 1 szempontböl jo hogy hamar elérhetö a belváros!Amúgy meg csúszik lefelé piszkosul.De a te döntésed!
2019. dec. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
100évet fogsz előreutazni az időben a Népszínház utcához képest. NEM FOGJÁTOK MEGBÁNNI!
2019. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 évig laktam Csepelen, szerintem egyáltalán nem rossz és a jelenlegi környéketekhez képest abszolút pozitív irányba indultok ha belevágtok.
2020. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott lakom. :) Én Kőbányáról költöztem oda 7 évvel ez előtt, és nem bántam meg! Jobb a közbiztonság, jobb a közlekedés, és a panelek is szebben karban vannak tartva. Csepelnek csak a híre rossz, megkockáztatom, hogy a Belváros veszélyesebb éjszakánként, mint a Szent Imre tér. Persze sok függ attól, milyenek az ember közvetlen szomszédai.
2020. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!