Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapestnek melyik részére...

Budapestnek melyik részére érdemes költözni?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, külföldről költözök haza. Olyan lakást szeretnék venni, ahol az utcára akár éjszakai is le lehet menni nyugodtan, és legalább egy nyílászárós, szigeteléses cserén már átment az épület.


A petőfi híd pesti oldalán kaptam állás lehetőséget, a következő éveimet biztosan itt fogom tölteni.


Maximum, mindennel együtt 95-100 ezer eurom van, olyan 30 millió ft-ra lőttem be a felső plafont, hogy maradjon egy kis pénz új bútorokra.


Melyik részt javasolnátok, ami értékálló marad?


Nem szeretek utazni, és a metro is leáll, ha jól tudom, szóval az m3 vonalán nem biztos, hogy mozognék. Akkor már inkább a budai oldalra jönnék, bár azt sem ismerem.


Ötleteket és tippeket várnék!

Köszönöm!


2019. dec. 27. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jelenleg elég kevés a 30 millió lakásra. Talán kicsivel többért a IX. Ker. József Attila lakótelepen egy 2 szobás lakás.
2019. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Burningham, Hamburg, Sidney, Montréal környékére. Ezeken a helyeken olcsóbb az albérlet és van munka mindenkinek, aki tanult és nem csak párttag.
2019. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Buda XI. kerületéből jó oda az összeköttetés. Egy két-két és félszobás lakásra elegendő lenen a rászánt pénz. Biztonságos a kerület. Nézz az interneten a kínálat után: "elado lakasok budapest-XI. kerület". Kijön egy csomó kínálat. Úgy hírlik, hogy az új építésű lakások el vannak fuserálva, mert a jó szakemberek többsége külföldön dolgozik, itt pedig a keletről jött külföldiek. Ezt megerősíteni nem tudom!
2019. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Ami ertekallo az nem fog szerintem kijonni 30-bol.Vagyis de egy egerlyuk. :D
2019. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Budán egy olyan lakást ami jó állapotú, vagy csak bútor kell, nem kell felújítani és nem mini nem fogsz szerintem kapni (tégla).
2019. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ennyiért téglát jó pesti részen sem:(
2019. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a XI. kerületben lakom, ennyiből max 30 nm körüli panel jön ki. Én ilyenben lakom, ha elég élettér neked, akkor jó környék, a IX kerület felé jó a tömegközlekedés is.
2019. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: 1 millió/nm egy panel?... Nemmondod...
2019. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van drágább is.
2019. dec. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bizony, bizony, kedves 8-as.

A XI. kerületben egy 34 nm-es lakás 30 millió Ft. körül is mozog. Nézz csak utána az interneten. Kérdés, hogy ezt meg is adják-e érte...

2019. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!