Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van itt valaki, aki ezen a...

Van itt valaki, aki ezen a környéken él, vagy van friss információja? Visegrád, Nagymaros/Kismaros, Zebegény, Verőce, Kisoroszi esetleg Vác?

Figyelt kérdés

Szeretnék Budapestről elköltözni. Kimondottan természetközeli helyet keresek, és találtam is Nagymaroson. De érdekelne pár dolog, amit nem találok sehol sem.


Milyen az internetszolgáltatás? Otthonról dolgozom, így fontos lenne.


Milyenek az utak? Mindenhol betonút van? Szokott dugó lenni? Mennyire jó a közlekedés?


Biztonságos hely? Mennyi a magyarok aránya itt? A kinézett ház mellett van egy kis sétány, vinném itt a kutyámat szívesen, egyedül.


Alap dolgok, mint orvos, állatorvos, nagyobb boltok vannak elérhető közelségben, és jók is?


Megköszönném ha valaki tudna választ adni. Csak évekkel ezelőtti válaszokat találtam.


2020. jan. 19. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez túl nagy terület ahhoz, hogy érdemben lehessen válaszolni.

Milyen az internetszolgáltatás? Adott utcában nézd meg, de szerintem alapvetően ez sehol sem gond ezek közül.

Mindenhol betonút van? Nem, de többnyire igen.

Szokott dugó lenni? Nyilván. Kisorosziból a 11-esen kell ugye jönni, és nem tudod megkerülni, az Szentendrétől kifelé már csak 2*1 sávos, de Szentendrén is nagy dugók tudnak lenni. A másik oldalra is érvényes, hogy a 2A-ról lekanyarodva csak 2*1 sáv van, ami nem mindig elég. De ha otthonról dolgozol, ki lehet bírni.

Mennyire jó a közlekedés? Nézd meg a téged érdeklő menetrendeket és a kinézett helyek közelében a buszmegállókat. A váci oldalon van zónázó vonat, ami klassz,Kisorosziban viszont inkább csak autóra tudsz alapozni.

Biztonságos hely? Igen, mind biztonságos.

Alap dolgok, mint orvos, állatorvos, nagyobb boltok vannak elérhető közelségben, és jók is? Nézd körül ott, ahol vásárolni akarsz!

2020. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barnabas333 ***** válasza:
78%
Váci kollégáim vannak. ott jó az internet de van egy 20%kisebbség. Én is most tervezek kiköltözni. De én inkább Veresegyház és környékét nézegetem, meg pomázt...
2020. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pomáz: 18 ezer lakos, közlekedni nem lehet. Hogy milyen a közbiztonság? Hááát, de ugyanez van Csobánkán is. Iskolába, óvodába ott gyereket nem visznek, mert...

A 11-es út mellett (Budakalászt, Pomázt is ideértve) folyamatos a dugó, őrület, ami van. A szigetre, ha Kisoroszira gondoltál, NINCS közlekedés. Van kishajó, de este 9 óra után? Én leányfalui vagyok, hét éve jöttem ki, itt van minden (internet: Telecom, Digi, óvoda, iskola, orvosi rendelő, állatorvos, üzletek, strand. ATM stb.), de ez összeépült Szentendrével. Tahi híd után már este semmi. Este 8-ig tart valami Pesten, akkor a 9 órai busszal jöhetsz haza, Újpest, Városkaputól. Olyan itt kint lakni, mint a külvárosban.

2020. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagymaros jó. Onnan tudsz vonattal menni Bp-re, cigányok nagyon nincsenek, közbiztonság szuper. Beton utak vannak. Orvos, állatorvos ha nem is helyben, de elérhető közelségben (Vác) van, nettel nem szokott gond lenni. Én a másik oldalon lakom, itt a 11-es út reggel és délután tragédia, azt nem tudom, hogy ott mi van, de gondolom hasonló. Viszont a vonat jó alternatíva, az itt nálunk sajnos nincs.
2020. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!