Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szántó átminősítése építési...

Szántó átminősítése építési telekké?

Figyelt kérdés

Adott egy szántó, amit már feloszottak 5 építési telekké és külön helyrajzi számon fut, viszont az Önkormányzat azt mondta, hogy ha átminősítik 1 éven belül építkezni kell rá. ( ezt az eladótól tudom )


Milyen költségei vannak az átminősítésnek? A 6000 m2-ből mi 890 m2-t szeretnénk megvásárolni.



2020. jan. 29. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igazán rajtad múlik. Önkormányzati téma, a képviselő testületnek kell megszavaznia. Meg egy rakás adminisztrációval jár nekik mindenféle hatóságnál.

Nálunk például 10 éve ígérgetnek egy új utca megnyitását, de a mai napig semmi.

2020. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barnabas333 ***** válasza:

Ugye ez nem Vácrátóton van? Ott van egy 6000m2-es terület, de az egyben van helyrajzi számon, rét, legelő minősítéssel, istállókkal. Nekem ott az a bajom, hogy mellette van egy ház 900-as telekkel amit megvennék, de csak egyben adja el a tulaj a 6ezeres telekkel és nekem 4 milla hiányzik.

Úgy lenne jó ha azt megtartaná és engedne annyit :-)

2020. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!