Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lebeszéli a vevőimet, mit...

Lebeszéli a vevőimet, mit tegyek, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Lakásomat értékesítem (nem Budapest). Az alattam lakó akarta fillérekért megvenni, de nem adtam oda neki. (13 Millióért árulom, ő meg 8 at akar adni érte, a lakás meg kb 15 öt ér.)

Most azt csinálja, hogy aki jön vevőjelölt azt mindegyiket megfenyegeti, lebeszéli a megvételről, hogy nem jó a kémény bekötés ne vegye meg, meg, hogy nem jó a tulajdoni hányadrész, meg , hogy kisebbségek fogják az ő lakását megvenni, ki is írta az ajtajára, 8 kisebbségi nevet, hogy aki nézi ne vegye meg az enyémet, merthogy alattam kisebbségek laknak. Meg direkt nyitva hagyja a tetőtéri ablakot, hogy beázzon a lakásom. Le is írta sms ben, hogy így fogja elértékteleníteni a lakásomat. Milyen jogi lehetőségeim vannak? A tulajdoni lapom is rendben van, meg a kémény is.



2020. febr. 12. 13:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Addig ütném amíg mozog...
2020. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Jogi lehetőségek? Ugyan már? Ehyenlő a 0 val. Ez egy paraszt! Vele a saját nyelvén kell beszélni mert csak abból ért. Tetszik vagy sem le kell neked is menni az ő szinvonalára és szemétkedni kell vele. Ezeket átbeszélni vele és felvenni videóra hogy miket mondott miket csinál. Jól állon kell verni aztán neked is megfenyegetni stb. Csak ebből fog érteni! Semmi másból.
2020. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Tanúk vannak rá. Meg az sms ei. De hová forduljak?
2020. febr. 12. 15:00
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Pereskedhetsz vele üzletrontás miatt...

De egy verés többet ér.

2020. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként honnan tudja hogy mikor jönnek a vevőid??
2020. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Szomszedok elmondjak neki. Ez egy kis varos itt mindenki ismer mindenkit.
2020. febr. 12. 15:11
 7/37 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg csak a verés segít.


Vagy: áztasd el szándékosan, éjszaka ugrálj a szobákban, rongáld meg a kocsiját.


Sajnos más nm segít az ilyen fogyatékosokon.

2020. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%

6: És a szomszédok honnan tudják??

Nemáár...

2020. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
Tulajdonképpen mért is akarja elértékteleníteni a lakásodat?...
2020. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Látták már 3x nezte meg, az egyik szomszed ismerte. Elmondta az idiotanak az meg megkereste. Sajnos de már.
2020. febr. 12. 18:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!