Mit ronhattam el?

Figyelt kérdés

A héten kinéztem egy kedvező fekvésű, felújított lakást. Természetesen a ház megtekintése során kitértünk az árakra is...és megkérdeztem, mennyire alkuképes. Sikerült az árat kissé lealkudni. Kettő napra felhívtam és bejelentettem a szándékomat. Elmondtam a feltételeimet (eltérés nem volt a megbeszéltekhez kéepest). Említte, hogy megbeszélik még. Kértem, hogy 2. nap estéig közöljék, hogy OK vagy sem.

Nem kerestek telefonon sem és emailben sem. Gondolom tárgytalan. Úgy vagyok vele én nem telefonálok, nem könyörgök, hogy fizethessek.


2020. febr. 21. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Millió oka lehet... lehet egy autóbalesetben meghalt mindenki... de azbis lehet, hogy föléd ígértek... vagy nemes egyszerűen meggondolták magukat... ha nem hívod fel őket, soha nem tudod meg.
2020. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ja, ha kellene a pénzed hívtak volna.
2020. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott is el lehet rontani hogy 2 napot gondolkodtál.

Közben lehet hogy több érdeklődő volt, és látja hogy milyen kapós az ingatlan.

Én ha megállapodunk a helyszínen, akkor már le is beszélem, és már csak az adásvételi időpontot kell egyeztetni.

A foglaló átadásáig még mindig meggondolhatod magad.

2020. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is történt, ha ezek után jelentkeznek, akkor én már sajnos csak kevesebbért tudom megvenni mint a korábbi kialkudott ár...
2020. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy elveszett a telefonszámod.

Hívd fel, abban nincs megalázó, ha rákérdezel.

2020. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem ebben az egy lakásban gondolkodnék, és mielőtt egy másikat vennék, amiben jó a partnerség, még rákérdeznék erre is.
2020. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Több lakás van ami közül választhatok. Igaz ez volt több szempontból a kedvező. Tudja a telszámomat, emailemet, vibert whatsupot és messengert. Ha akart volna elért volna. Nem telefonálgatok, nem üzengetek. Lehet büdös a pénzem, vagy másnak odaadta aki jobb árat ajánlott.
2020. febr. 22. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Látod még fent a hirdetést?
2020. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. Fent van.
2020. febr. 22. 12:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!