Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Sátoraljaújh...

Mi a véleményetek Sátoraljaújhelyről?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy odaköltözöm, és az érdekelne, hogy milyenek az ott élő emberek, milyen a munkalehetőség, szórakozás, bolti árak stb.


Válaszokat előre is köszönöm! 😊



2020. márc. 19. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Van néhány kormos utca, de úgy alapvetően rendezett kisváros.

Nem igazán vannak jó fizetések, cserébe az ingatlanok sem drágák.

2020. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Hát, fiatalnak az ilyen falvak halál. :(

Hacsak nem ilyen helyen született.

Városból ne menj ilyen helyre, meg fogod bánni. :(

Kb élve eltemetve kategória.

2020. márc. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊

De mondjuk diplomával a kézben, fix állással se érné meg?

2020. márc. 20. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Így már jobb helyzetben vagy, de ne feledd, valószínűleg nem a kezdő munkahelyedről mész majd nyugdíjba. Vizsgáld meg, milyen végzettségednek megfelelő helyek vannak a környéken.


Amúgy meg nagyon nem mindegy, honnan költöznél oda. Lácacsékéhez képest elég egyértelmű a plusz, Miskolchoz képest kevésbé :D

2020. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Sátoraljaújhely nem falu. Amúgy ha szeretsz túrázni, akkor nagyon jó itt lakni, sok kirándulási lehetőség van itt, meg ugye itt a kalandpark is, ahova Újhelyi lakcímmel kedvezményt lehet kapni, amúgy van minden, mozi, kávézók, jó éttermek, római, görög, református templom, ha vallásos vagy. Innen egészen Balatonig megy (nyáron) közvetlen vonat naponta egyszer (nem tudom pontosan meddig, de Balatonmáriafürdőig biztos), és ha innen indulsz, akkor fixen innen indul a vonat, szerintem ez egy tök nagy előny, hogy nem kell kapkodva felszállnod.

Van egy park, de azt nem ajánlom, mert ott drogoznak a fiatalok általában. Futópálya is van, most lett felújítva. Ezenkívül élelmiszerboltokból van Lidl, Aldi, Tesco, Penny, meg persze ilyen mezei Real. Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha kérdésed van, írj nyugodtan :)

2020. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
79%
Én Újhelyi vagyok, szerintem igazán jó hely, nagyon szép erdőkkel, hegyekkel van körbevéve, szinte minden lehetőség meg van itt ( munkahelyre, szolgáltatásokra gondolok), és még békés is, semélyszerint én ajánlom
2023. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!